Karadeniz Pet

Petshopta çalışmak..

UMUR DAĞLAR

Paylaşımcı Üye
Bugün yolda giderken petshopun camında eleman aranıyor yazısı gördüm fakat petshop kapalıydı numarayı falan aldım eve gittim aradım adam kriterleri söylemedi ben kendimi anlattım vs. Yarın görüşmeye çağırdı. Normalde haftasonları Galatasaray'da yüzme dersi veriyorum haftaiçi evde oturuyodum eğer alınırsam işe haftaiçide çalışmış olucam. Soruma gelirsek daha önce çalışmış veya bilgi sahibi abi ve kardeşlerimden deneyimlerini anlatmalarını istiyorum zor mu kolay mı vs.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

patronuna baglı dostum ne iş yapcaksın acaba kus seven adam zorlanmaz köpek kedi satısıda yasaklandı zaten

patronuna baglı dostum ne iş yapcaksın acaba kus seven adam zorlanmaz köpek kedi satısıda yasaklandı zaten

Kuşta sorun olmaz burda siz ustalar var zaten kafama takılanı size sorarım :) Normal bir petshop çalışanı napıyorsa işte kafes temizligi olur akvaryum temizliği olur müşteri karşılama olur :) Zaten kuşlar,sürüngenler,kemirgenler,egzotik hayvanlar,amfibiler,eklembacaklılar vs. Hepsini beslediğim için çok zorlanıcağımı sanmıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 23:42 --

Var mı başka önerisi olan ?

Hayırlı olsun diyelim şimdiden.. Baktın olmuyo dükkana ortak değilsin sonuçta ben gidiyorum der çıkarsın :))

Hayırlı olsun diyelim şimdiden.. Baktın olmuyo dükkana ortak değilsin sonuçta ben gidiyorum der çıkarsın :))

Aynen orasıda var :D zaten girmemin sebebi belki biraz daha bilgi toplarım hemde kuşların bakımına falan dikkat ederim hayvanlara yazık olmasın.

Aynen orasıda var :D zaten girmemin sebebi belki biraz daha bilgi toplarım hemde kuşların bakımına falan dikkat ederim hayvanlara yazık olmasın.

Evde durmaktan iyidir sonuçta.. Hem kaliteli kuş geldimi kendinize ayırırsınız :)

Aynen güzel fırsat :) Kuştan pek anlamayıp evinde besleyenler jumbo yavrularını yerli fiyatına veriyolarmış. hatta bi üretici anlattı zamanında jumbo ve para verip yerli almış petshoptan :)

Hayırlısı olsun inşallah.

Teşekkürler abi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 00:52 --

Aynen güzel fırsat :) Kuştan pek anlamayıp evinde besleyenler jumbo yavrularını yerli fiyatına veriyolarmış. hatta bi üretici anlattı zamanında jumbo ve para verip yerli almış petshoptan :)

Inşallah bizede denk gelir böyle zaten maaşın yarısı ile hayvan toplicam gibi :D

[/COLOR]

Inşallah bizede denk gelir böyle zaten maaşın yarısı ile hayvan toplicam gibi :D

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi[/QUOTE]

Hayırlısı artık inşallah iyi bi deneyim olur :D

Çok güzel sıkılmadan vakit geçirirsiniz umarım patronunuzda sohbeti hoş ve canlıları seven biridir

Dikkat et kalarofer böcekleri felan dadanır üstüne sonra evden atamazsınız, arkadaş çalıştı petshop'da günde 100 150 tane öldürüyordu bu böcekler ayda 1000 tane yavruluyor

Ben 12 sene önce falan çalışmıştım 2 ay kadar , Antalyada evimizin tam karşısındaydı , o zamanlar çok zevkle çalışıyordum hayvanlarla iç içe , hergün yeni farklı canlılar çok güzel heves ve heyecan veriyordu. Çok cüzzi miktarda para alıyordum ama sırf hayvan sevgimden dolayı çalışmıştım. Can sıkıntısına giriyorsan bence dene şansını derim.

Çok güzel sıkılmadan vakit geçirirsiniz umarım patronunuzda sohbeti hoş ve canlıları seven biridir

Umarım , teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

Dikkat et kalarofer böcekleri felan dadanır üstüne sonra evden atamazsınız, arkadaş çalıştı petshop'da günde 100 150 tane öldürüyordu bu böcekler ayda 1000 tane yavruluyor

Bak bunu bilmiyordum :) Uyarı için teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:16 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

Ben 12 sene önce falan çalışmıştım 2 ay kadar , Antalyada evimizin tam karşısındaydı , o zamanlar çok zevkle çalışıyordum hayvanlarla iç içe , hergün yeni farklı canlılar çok güzel heves ve heyecan veriyordu. Çok cüzzi miktarda para alıyordum ama sırf hayvan sevgimden dolayı çalışmıştım. Can sıkıntısına giriyorsan bence dene şansını derim.

Abi aldığım para önemli değil hem hayvanlarla iç içe olayım hemde vakit geçsin işte :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:17 -->-> Daha önceki mesaj 11:16 --

Güzel zevkli bir iş, hayırlısı olsun.

Sağol abi teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:52 -->-> Daha önceki mesaj 11:17 --

İşe aldılar pet arkadaşta çarşamba günü iş başı yapıyorum 252 metrekarelik akvaryum bölümüne verdiler :D

O ne biçim yer öyle 252 metrekare, dügün salonu gibi :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

O ne biçim yer öyle 252 metrekare, dügün salonu gibi :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Abi 3 katlı bi yer. emin olmadan söylemiyim adam öyle dedi ama ben yanlış anlamışımdır belki :) en alt kat full akvaryum evdeki bos akvaryumu doldururum ben :D

Geri