Karadeniz Pet

Popo Tüyleri Döküldü ?

• Konbuyu başlatan Ediz Edizoğlu
  • Başlangıç tarihi
E

Ediz Edizoğlu

Guest
Selamun Aleyküm. Arkadaşlar dişi kuşum gittikçe kızışıyor bugün baktım çenesi kıp kırmızı olmuş yani kiremit reengi ve bişey dikkatimi çekti eskideen poposunu cok zor görüyordum artık cok rahat gözüküyor sanki oradaki tüyler dökülmüş gibi popoda şişlik var gibi birde yumurtasıda yok neden olabilir ?

erkek var mı yanında ?

Evet tabiki var
erkek var mı yanında ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

gunceellllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:49 -->-> Daha önceki mesaj 18:57 --

GUNcellllllll

resim atın büyük ihtimalle yumurta geliyor.

resim atın büyük ihtimalle yumurta geliyor.

Kardeşim kuşlar uyuyorda karanlık odada bişe alcaktım odadan baktım dişi yuvanın içinde uyumuş :D ama kanatlar falan düşük değil yumurta varmıdırki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

Günceeeeeeel

Moderatör tarafında düzenlendi:
yumurta için illede kanatların düşmesi gerekmiyor yuvada yatmışsa belki beklenen yumurta geldi yada geliyordur.Benim kuşum 7 tane yumurtladı yattı kanatları düşmedi belkide bünyeyle alakalı ama illede yumurtlayan her kuşun kanatları düşecek diye bir şart yok
Hayırlı üretimler

yumurta için illede kanatların düşmesi gerekmiyor yuvada yatmışsa belki beklenen yumurta geldi yada geliyordur.Benim kuşum 7 tane yumurtladı yattı kanatları düşmedi belkide bünyeyle alakalı ama illede yumurtlayan her kuşun kanatları düşecek diye bir şart yok
Hayırlı üretimler

Haydi Bismillah Heyecanlandım :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:34 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

Hayırlı üretimler

peki kardeşim yumurtalı kuş cok haraketli olurmuki ?

hayır yumurtalı kuşa siz iyice kaliteli yem ve mama vereceksiniz baba mamayı yiyecek dişiyi besleyecek dişi de yavruları.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Ne diyosun bu duruma abi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

hayır yumurtalı kuşa siz iyice kaliteli yem ve mama vereceksiniz baba mamayı yiyecek dişiyi besleyecek dişi de yavruları.

Bugün Yemi koyim derken dişi ordan oaraya gidiyodu demekki yumurta yok :(

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Ne diyosun bu duruma abi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

Bugün Yemi koyim derken dişi ordan oaraya gidiyodu demekki yumurta yok :(

Öncelikle kuşu aşırı rahtsız etmeyin ve kafesin yerini değiştirmeyin her gün mama verin kuş sizden korkusuna oradan oraya uçuşmuştur :) sık sık rahatsız etmeyin yumurta olmasa da 1 haftaya alırsınız.

Gözün aydın, bence yumurtlayacak Ediz.
Yarın fotoğraf çekip koy bakalım, tünekteyken ve aynı hizada çekilmiş olsun.
Bir de ricam var, büyük ve renkli yazmasan daha güzel olacak. :)

Tamam abi :D Ama kanatları düşük değil resme gerek varmı yinede.
Arkadaş illa düşmesi gerekmiyor diyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:15 -->-> Daha önceki mesaj 00:13 --

Öncelikle kuşu aşırı rahtsız etmeyin ve kafesin yerini değiştirmeyin her gün mama verin kuş sizden korkusuna oradan oraya uçuşmuştur :) sık sık rahatsız etmeyin yumurta olmasa da 1 haftaya alırsınız.

Mamaya Havuç koymaya devam edeyimmi

Haftada 1 gün yeter yavru yoksa. Havuç ta koymanda sorun olmaz.
Sen yarın bi foto ekle bakalım en temizi öyle.

Tamam abi saolasın.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:26 -->-> Daha önceki mesaj 00:19 --

@Levent ACAR abi hatirliyomusun benden dişi kuşumun resmini istemistin dişi kuş beni gorunce yuvaya kaciyor zaten bu baktim bugun yuvada yatiyor az tunege cikti kuyrugu aşşa yukari titriyor gagaasi iyice kizginlaşti ama beni gorunce hizlica hareketleniyor yumurtasi var diyorum bi yandan ama yumurtasi olan kus haraketli olabilirmi abi k.b resim atamiyorum poposu hayla ayni

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:27 -->-> Daha önceki mesaj 13:26 --

Haftada 1 gün yeter yavru yoksa. Havuç ta koymanda sorun olmaz.
Sen yarın bi foto ekle bakalım en temizi öyle.
Bakarmisin abi

Geri