petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Popoda dışkı birikme ve kuyruk tüyü bozukluğu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Caner tarafından 6 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Caner

Caner Member

Beğenileri:
    19
    Merhaba arkadaşlar bu gün diğer kuşumu değiştirip yenisini aldığımı ve sizden cins yaş cinsiyet belirtmenizi rica etmiştim fakat az önce farkettimki poposunda dışkı birikmiş gözünün kenarında ufak mantar var ama adam mantarın geçtiğini söyledi petshop biraz kalabalıktı benimle pek ilgelenemedi bende gagasının kenarında ve poposundaki dışkıyı farkedemedim gaga kenarında da mantar varmış benim tekrar bu kuşu götürüp yine değiştirme şansım olabilir mi acaba böyle bir hakka sahip miyim gidi em ama adamada ayıp olmasın diyorum bi yardımcı olabilir misiniz belki kendim sorunları çözebilirim yardım ederseniz şimdiden teşekkürler
    20160906_162609-min.jpg20160906_162609-min.jpg20160906_162657-min.jpg20160906_162702-min.jpg

Ekli Dosyalar:

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    şartsız değiştirmesi lazım gaga ve göz de mantar var biraz da kabızlık yeni aldı isen direk değiş sağlıklı bir kuş al derim

3. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    ben 3 tane dişi deistirdim deiştirmesi lazım

4. Caner

Caner Member

Beğenileri:
    19
    Cevaplariniz icin tesekkurler ilk isim saglikli bir kus secmek olacak

Sayfayı Paylaş