petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Profsyonl tecrübelere ihtiyacim var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve jarhead tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. jarhead

jarhead Member

Beğenileri:
    1
    Selamlar değerli dostlarım bu gün iki katlı pvc kafesim geldi üst kat kafes yuvalık alt kat Salma iki ciftim var eskiden hepsi tek kafesteydi yaklaşık bir iki ay asıl sorunum şu benim bir ciftimin erkeği hazır disisi yağlanma sorunundan dolayi ciftlesmiyor bu çifti bi arkadastan almıştım daha önce bir defa yavru vermişler benim diğer ciftim ise dışı erkekten büyük olduğu için ciftlesmediler. Acaba sağlam erkeği sağlam disinin yanına atsam es tutma ve çiftleşme ihtimali varmidir. Yani eşleri degistirsem?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Önce erkeği koy kafese. 2-3 hafta yalnız takılsın. Dişi de ayrı bir kafeste, eski eşinden ayrı ve görmeyecek şekilde dursun. Sonra eşleştirirsin.

3. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    daha önce neden çiftleşmediler bu bizim deil sizin bileceğiniz birşey.eş tutmak dişinin hazır olmamasıyerlerini sevmemeleri vs vs. dıye gider.sağlam erkek sağlam dişiden kastınız kızgın ve istekli kuşlarsa tabiki eş değiştirin.
    bence ortam yada kafes değişiklıgınde kuşları eşe atmak yada yavru beklemek tamamen sansa güvenmektir.yuvalık farklı kafes farklı kuşların görüş acısı farklı.eşleri değiştirmeyı deneyın bırbırlerıne zarar vermezlerse sorun yok.
    bence yeni kafeslerine alışssınlar sonra ayırıp hepsını eşleşmeye hazır edin.normalde olması gerekende budur.keyifli sağlıklı üretimler

4. jarhead

jarhead Member

Beğenileri:
    1
    Bu güzel değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim soylediklerinizi harfiyen uygulayacam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:50 -->-> Daha önceki mesaj 01:08 --

Hocam ben dediğinizi yapacam ama önceden gozlemledigim bi durumu da aktarmak istedim ben ikisini yan yana koydum bişey yapmadilar kaç saat oldu aynı tunekte yan yana duruyorlar ama hiç opusmediler kavga konusuna gelince sadece yemligin orda itistiler ama diğerleri ayrı tunekte duruyorlar.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşlarınızı ayırın bir erkek o üstteki kafeste olsun diğer erkek diğer kafesinde dursun dişileri altta salma dediğiniz kısıma koyun erkeklerin oraya yuvalık takın 2 3 hafta sonra dişileri birleştirin ama kesinlikle arada birleştirme yapmayın maşaallah kuşlarınıza

7. jarhead

jarhead Member

Beğenileri:
    1
    Tekrardan herkesin yüreğine sağlık hocam ben bunu tam anlayamadım şimdi ben kuşları ayırıp üst kafeste kizismis olan erkeği brakacam iki disiyide alt salmaya atacam diğer erkeği başka kafese alacam buraya kadar tamam arada birleştirme nr demek hocam ben bilmiyorum Özür dilerim aciklayabilirmisiniz.

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    3 hafta sonra da eşleri birleştirin erkeklerin yanına dişileri atın

#8 Yusuf Kürşat AKKUŞ, 8 Ocak 2016
    Son düzenleme: 8 Ocak 2016

Sayfayı Paylaş