petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Rabbime Çok şükür biz büyüyoruz:)Maşallah

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 25 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Merhaba arkadaşlar daha önce tek yavru aldığım takımımın bu kuluçkada 5 yumurta 4'Ü dolu olarak yavrularım büyüyor, 1 yumurta ise anne kuşun stresinden daha önceki konularımda paylaştım yuvalık içerisindeki problemin anne kuşu stres etmesinden dolayı üzerine yatmadı tabi bu süreçte bana destek olan kardeşlerim ümidini kesme diyerek yuvalık sorununu çözünce anne kuş yuva içinde rahatladı kendine göre ayarlamayı yaptı ve yavrularını büyütüyor, mağlum havalar sıcak bir yandan bunun stresi var biraz da havalandırma problemi var,her gün mamayı üşenmeden yapıyotum,rabbim yavru isteyen tüm arkadaşlara nasip etsin, Maşşallah eksik etmeyin.
    Daha iyileri sizin olsun ve sabır bu arada yavru alamadığım takımlar var ama yine sabır demek gerekli:)fotoları yiğenim çekti fotoları sallamış:)ben folluğu tutmakla meşguldum sağlıcakla kalınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

@Yusuf Kürşat AKKUŞ [MENTION=13259]Gökhan ERKAN[/MENTION] isim olarak ta sizi belirteyim:)

2. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Hepsine de Maşallah çok güzeller.

3. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşkler yavuz bey daha iyileri senin olsun.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  5. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşk ediyorum levent abi saolun

6. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Maşallah maşallah

M. Kemal ATATÜRK

7. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşkler Eyvallah:)

8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Maşallah.Tüyleri kadar ömürleri olsun İnşallah.
    Güle güle büyütün.Bereketli üretimler.

9. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] kardeşim çok sevindim. Maşallah hepsine. Çok güzel olacaklar belli ki. Benim de 3 tanesi yeme düşütü yeni yavruların. Yine çiftleştiler ayıramadan takımlardan birini :) Rainbow lar ne alemde?

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşallah usta bereketli üretimler :)

11. tanmalvic

tanmalvic Member

Beğenileri:
    7
    maşaallah cihan bey. dişi 5. yumurtaya niye yatmadı? ben kaçırmışım o konuyu. benim dişi de 7 yumurtadan 6sını çıkardı. yedinci yumurta günü gelince çıkmadı. yumurtanın köşesini 10-12 günlük büyük yavrular delmiş. kırdım yumurtayı ve ölü yavruyu gördüm, en az 10-15 günlük oluşmuş çıkmak üzere olan yavru. dişi de yatmamış olabilir tabiki.

12. Kemal Batın YILDIRIM

Beğenileri:
    0
  13. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşkler Uğur bey saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:55 --

Seninkilere de maşallah olsun,Gökhan'ım bereketli olsun,rainbowlar daha birbirlerini yiyip duruyorlar folluk takmadım 7 ay içindeler Eylül gibi havalar biraz serinlesin takıcam folluğu kardeşim:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:58 -->-> Daha önceki mesaj 00:57 --

Saol Yusuf ustam manevi desteği eksik etmedin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:03 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

Benim durum şu şekilde daha önceki konularımda dolap kafesim yuvalık kısmında ara Bölme bulunan yerde Açıklık vardı,Dişi kuşum plastik folluğun bulunduğu yerden alt bölmeye iniyordu ve 5.yumurta değil de ilk yumurtayı oraya yaptı ve ben o yumurtayı aldım,folluğa koydum yine aşağı indi taki ara bölmeyi sıfırlayınca bir daha inemedi fakat ilk yumurtaya karşı sıcak kalmadı diğer yumurtalar ise 5 gün sonra geldi,maşallah sonradan gelen işte 4 yumurta dolu çıktı.
    Tabi sizin durumda şans işi 7de 7 de zor olabiliyor öenmli olan bence çıkan 6 yavrunun beslenme konusunda geri kalmaması diğer kardeşler küçük olanın Hakk'ını yerse sıkıntı olabiliyor daha önce bu konuda sorun yaşadım bereketli üretimler olsun inş

14. beyza sen

beyza sen Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah renkleri çok güzel. Mesajda sicaktan dolayi havalandirma sorunu oluyor demissiniz bilmedigim icin soruyorum da yuvayi havalandirmak mi gerekiyor?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Masallah Cihan Bey, hayirli uretimler olsun...

16. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Masallah her renkten yavru vermis.

17. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşk Beyza hnm yuva kapağında delikler var ama hava muhalefetlerinden dolayı Bulundukları ortam mağlum sıcak biraz Kapağı açmaya gerek yok ama bulunan yere ceyran yaptırmadan havalandırma şart

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:04 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

Tşk Hakan bey daha iyilerinin sizin Olmasını diliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

Evet öyle oldu Serkan bey:) tşk ediyorum sizin kuşları da çok beğeniyorum maşallah hepsine

18. Emir Hakan SU

Beğenileri:
    2
    Maşaallah kardeşim çok güzeller Allah nazardan korusun ;)

19. Cüneyt Kaya

Beğenileri:
    0
    maşallah ömürleri uzun olur umarım

Sayfayı Paylaş