Karadeniz Pet

Rainbow Perçemli Erkek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tanmalvic

Meraklı Üye
01 - Irkı: Rainbow Perçemli Erkek

02 - Cinsiyeti: erkek

03 - Yaşı: 1-1,5 yaşında Haydar Karaçal Bilezikli

04 - Sağlık Durumu: Gayet iyi

05 - Fiyatı: Rainbow Perçemli Erkek 180 TL

06 - Satılan / Alınacak Şehir: İstanbul Maltepe Küçükyalı

07 - İletişim: özel mesaj

08 - Açıklamalar:

temmuz ağustos aylarında haydar karaçaldan aldığım rainbow çiftin dişisinin 2 gün önce maalesef ölmesinden dolayı annesi çift tepeli rainbow, babası rainbow 1-1,5 yaşındaki erkeğimi satışa koyma kararı aldım. resimlerde kuşun anne ve babası da var. aldığım fiyattan yani 180 Tl den satışa koyuyorum. pazarlık yok.

1MndAA.jpg

VvyYJn.jpg

nLGrq0.jpg

vno4Bv.jpg

gZj60L.jpg

anne:

rZY1kB.jpg

baba:

PPvDWv.jpg

Son düzenleme:
Masallah cok guzeller. Hayirli satislar.

Maşallah, hayirli satışlar olsun.
Güzel renkleri var.

Hayırlı satışlar bereketli olsun

Sağlam kanlar maşallah alana da satana da hayırlı olsun

Maşallah çok güzeller hayırlı satışlar.

Maşallah, hayırlı alışverişler olsun.

Masallah cok guzeller. Hayirli satislar.

Maşallah, hayirli satışlar olsun.
Güzel renkleri var.

Maşallah.Alana satana hayırlı olsun.

Maşallah kuşlar iyimiş

Hayırlı satışlar bereketli olsun

Sağlam kanlar maşallah alana da satana da hayırlı olsun

teşekkürler arkadaşlar. şimdilik satış devam ediyor.

Maşallah. Hayırlı satışlar.
Almayi düşünen arkadaşlar için gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Ben tepeli den rainbowdan anlamam vasfı iyi midir kötü mudur bişey diyemem ama kuşların sağlığı ve bakım koşulları muazzam. Canlı gördüm hem kuşların genel görüntüsü hem de ortam kafeslerin temizliği güzel gayet sağlıklı. Bakımları da düzenli ve doğru.

Fatih Çevik

Maşallah. Hayırlı satışlar.
Almayi düşünen arkadaşlar için gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Ben tepeli den rainbowdan anlamam vasfı iyi midir kötü mudur bişey diyemem ama kuşların sağlığı ve bakım koşulları muazzam. Canlı gördüm hem kuşların genel görüntüsü hem de ortam kafeslerin temizliği güzel gayet sağlıklı. Bakımları da düzenli ve doğru.

Fatih Çevik

güzel dileklerin için teşekkür ederim :) tekrar beklerim [MENTION=15716]fatesan[/MENTION]

Çok güzel maşallah. Rainbow dediğiniz sanırım çok renklilik?

Çok güzel maşallah. Rainbow dediğiniz sanırım çok renklilik?

teşekkürler.rainbow ile ilgili deyaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu linkteki bilgileri okuyabilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 09:50 --

güncel....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

güncel....

Hayırlı satışlar

Hayırlı satışlar

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 12:59 --

güncel....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:56 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

güncel.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:25 -->-> Daha önceki mesaj 13:56 --

güncel....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...