Karadeniz Pet

reklam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat DEMİR11

Onursal Üye
her yenı konuya baktıgımızda soner sarıkabadayı gormek bence hıc olmamış.başka bır yere koysanız olmaz mı ?

güzel reklam olmuş bence

Son düzenleme:
Konuyla alakam yok , Muhammet bey ile irtibata geçebilirsiniz.

Sitenin ayakta kalmasi icin finansal kaynak. Kimse cebinden para vermiyor boyle ufak reklamlarda rahatsiz etmemeli.

Sitenin ayakta kalmasi icin finansal kaynak. Kimse cebinden para vermiyor boyle ufak reklamlarda rahatsiz etmemeli.

Gökhan Beye katılıyorum.

Bu tür forumların yıllık minumum 400-500$ gibi masrafları var. Bunları el birliği ile karşılayacaksa forum üyeleri tek bir reklam bile görmezsiniz. Fakat o gün gelene kadar bu tür reklamlara alışmanız da fayda var.

yahu arkadaşlar ille de herşey para mı sizce belki aralarında bir dostluk arkadaşlık ahbaplık var olamaz mı ?

Yada diyelim ki maddi acıdan da yardım eiyor yada karşılıklı paylaşımlarda bulunuyorlar site yada başka bir şeyler için de olsa maddiyat olmadığı zaman olmuyor böyle şeyler dışarıdan görünüp duyulduğu gibi değil sevgili forum üyeleri...

her yenı konuya baktıgımızda soner sarıkabadayı gormek bence hıc olmamış.başka bır yere koysanız olmaz mı ?

arkadaşa katılıyorum sürekli ilk konu msjında bu çıkmak zorunda mı , diğer reklamlarında bannerlarını koyun tam olsun bari hepsi alt alta dizilsin sürekli reklam izliyelim hiç hoş olmamış bizde site açıp onun reklamını koyalım desek olurmu acep ?

reklam alanı kısmına taşınabilir bu banner , sürekli görme taraftarı değilim bu reklamı her konu başlığında en üstte bu nedir ya

arkadaşa katılıyorum sürekli ilk konu msjında bu çıkmak zorunda mı , diğer reklamlarında bannerlarını koyun tam olsun bari hepsi alt alta dizilsin sürekli reklam izliyelim hiç hoş olmamış bizde site açıp onun reklamını koyalım desek olurmu acep ?

reklam alanı kısmına taşınabilir bu banner , sürekli görme taraftarı değilim bu reklamı her konu başlığında en üstte bu nedir ya

Sen ilk önce konuşma uslubunu değiştir öncelikle daha sonra bu tür birşeye itiraz et. Muhabbetkusu.com.tr az da olsa farklı bir tasarıma sahip olacak ve Muhammet'ten isteğim yine konu içerisine ilk mesaja olacak. Ben site açıp reklamımı koy mu dedim ayrıca? Bu tür muhabbetleri kesin, arkadaşın dediği gibi sitenin yıllık giderini sahiplen reklam alımı da kalmasın dicemde. Sitenin gelirleri hep yardıma muhtaç insanlara gidiyor, bu tür saçma muhabbetler olmasın konuyu kitliyorum ve çöp kutusuna taşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri