petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Rıfkı'dan bir kaç resim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Hüseyin YAVAŞ tarafından 11 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Hüseyin YAVAŞ

Merhaba, herkese kolay gelsin..

Uzun yıllar sonra tekrar 2. bir kuş aldım kendime diğeri varken gerçi biraz çocuktuk ama 6-7 sene yaşamıştı.. Hatırlıyorum baya yani.

Şimdi kendime bir kuş aldım, baya ilgilenmeyi düşünüyorum o yüzden malzeme olarak alabildiklerimin en iyisini aldım şuanlık.. Kaç aylık olduğu hakkın da bir fikrim yok tam olarak ama, küçük gözüküyor baya. Daha 1 gün oldu, çok korkak değil elime filan alıp odada gezdirebiliyorum ani hareket yapmadan. Yine de hala biraz korkuyor hissediyorum, alışmamış gibi duruyor..

Bir de ben kitaplığa koydum şuan kullanmamam nedeni ile, o arkada ki bilgisayarı da kullanmıyorum acaba onu söksem mi? Gerçi bu sefer de arkasın da pek bir şey göremeyecek ama..

2. Mustafa URE

kuşun havuza girmesi hoşuma gitti benim kuşlara alalı 1 hafta oldu içine girmiyorlar suluk gibi kullanıyorlar yüzdüklerini görmedim xD

3. Hüseyin YAVAŞ

Ben elimle önüne doğru tuttum hemen atladı hocam, ara da giriyor yine girince de eğleniyor gibi duruyor orda baya. :D

4. Volkan ÇAVUŞOĞLU

Beğenileri:
    0
    Maşallah.kafesi çok hoşuma gitti :)

5. Buğlem DEMIRKIR

-Oy ya havuzlukta cok tatlı :D

6. Hüseyin YAVAŞ

@Monica

Teşekkürler, umarım oda beğenmiştir :D

@Pamukmavis

Hava sıcak arada bir girip çıkıyor hala :D

Bu arada cins ve yaş tahmini yapabilen biri var mı acaba?

7. Buğlem DEMIRKIR

İçine su doldurdunmu videosunu at ya :D

8. Hüseyin YAVAŞ

Resim de su var zaten, biraz daha koyuluyor onun üzerine ama daha koymadım ben. Yarın çeker atarım video.

9. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah güzel bir cengaver..Yaz aylarında banyo yaptırmanız çok güzel..tüyleri hem sağlıklı olur hemde hayvan serinlenir..

10. Mertcan

Mertcan Guest

Kuşun çok harika ve cesur. Çok dikkat et kaçırma, öldürme çünkü yazık olur. Çok hayırlı olsun. Benim kuşumunun tek sorunu kendi yıkanmaması :/ Çok akıllı bir kuş olucak bence. Allah nazar değdirmesin İNŞALLAH.

11. Hüseyin YAVAŞ

@Serkan Erkan

Teşekkürler yorum için. Yaş ve cinsiyet hakkın da bir fikriniz var mı acaba?

@Mertcan

Sağolasın hocam yorum için, elimden geldiğince dikkat ediyorum. Şuan pek kafeste gezmiyor filan ama alışma sürecinden olsa gerek daha 24 saat bile olmadı çünkü. Umarım öyle olur, sağol tekrar yorum için.

12. Hüseyin YAVAŞ

Arkadaşlar kuşun ırkı ve yaşı hakkın da bir fikri olan var mı?

13. Buğlem DEMIRKIR

Hüseyin videom nerede :)

Sayfayı Paylaş