Karadeniz Pet

S.A.. Hobidaşlar :)

• Konbuyu başlatan Muhammed oruç
  • Başlangıç tarihi
M

Muhammed oruç

Guest
S.a arkadaşlar, adım muhammed, ASPB'de sosyal hizmet uzmanı(sosyal çalışmacı) olarak görev yapıyorum. İşimin stresini evde atmak ve kendime küçük bir dost edinme amaçlı yavru erkek alıp hobiye başlayacam. :) konuşturmayı da düşünüyorum ama bakalım inş. olur. Yavru bekliyorum şuan bi ark.dan. Tecrübelerinizden faydalanma amacıyla siteye üye oldum. Herkese hayırlı akşamlar

Foruma hoşgeldin abi kuşunuzun fotoğraflarınıda koyun görelim güzelliğini :)

iki aylığı geçmemiş bir erkek kuş alın yeni yuvadan düşmüş olursa daha güzel olur onu daha rahat alıştırırsın

Merhabalar, öncelikle hoş geldiniz Muhammed bey umarım güzel vakit geçirirsiniz.
Hangi şehirden katılıyorsunuz?

Sakin petshoptan almayin bu forumda ilinizden bir üretici varsa ondan alin onemle tavsiye edilir.

A.s. Foruma hoş geldin iyi vkit geçirmen dileğiyle, her türlü sorunun cevabını bulabilirsin burda.

aleyküm selam...hoşgeldiniz muhammed bey...

aleykumselam foruma hosgeldın sormak ıstedıgın soru olursa özelden yaz yardıma hazırım :)

Arkadaslar hepinize tek tek ayri ayri tsk. Ederim hosbulduk. İsimden dolayi gunduz giremiyorum. O yuzden gec yazdim. D.bakirdan katiliyorum

Arkadaslar hepinize tek tek ayri ayri tsk. Ederim hosbulduk. İsimden dolayi gunduz giremiyorum. O yuzden gec yazdim. D.bakirdan katiliyorum

Bende diyarbakirdsyim abi :) tanidigim çok iyi üretici var hem datiyorda istersen adres verebilirim :) yeni yeme düşmüş kuşu çok :)

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar ;)

H.B Arkadaşlar cvp yazıyorum ama sonra bağlantı kopuyor bu 4. defa oldu yazalı..

Aleykümselam hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

Hoşgeldiniz,
Pet shoptan almamanin yani saira bir de şunu söylemek isterim
Kuşu alip evde yalnizliga mahkum edecekseniz lütfen tek almayin
Yanina eşle beraber alin hem sizin yalnizliginizi alirlar hem de onlra yalniz kalmazlar

Evde sabahtan akşama kadar sahibini bekleyen yapayalniz kuşlar çok üzücü yaziktir
Muhabbet kuşu bir su kaplumbagasi gibi degil,, sosyal hayvanlardir yalnizlik onlara göre degil
Benim tavsiyem bu yönde

Geri