Karadeniz Pet

Sabirsizim:)

blade17xxx

Yeni Üye
Bir cift show takimim var.birbirlerini kasiyorlar erkek disiyi devamli kusarak besliyor fakat ikiside yuvaliga hic bakmiyor,yuvaliktan taraftaki tunege bile gitmiyorlar. Biliyorum sabretmem gerek ama sabredemedigimden actim konuyu :)

Birde mama yapiyorum veriyorum keciboynuzu tozuda koydum uzerine yemde koydum ama hic orali degiller.sizce yemligi cikarmalimiyim mamayi verdiğimde? Bir süre böyle yapsam mamaya alisirlarmi?

Simdiden tesekkurler cevaplariniz icin iyi forumlar
Degerli onerilerinizi bekliyorum

LG-D855 cihazımdan gönderildi

Son düzenleme:
Önerim şu tek takım muhabbetkusundan yavru almak imkansız değil ama zordur hele bir de Jumbo oldu mu daha bir zordur yerinizde olsam imkanınız var ise 1 takımda yerli kuş beslerdim seslerden etkilenmeleri ve yavrulamalari için

8d10a6fc2dc691680e28271914545021.jpg

Var var altlarinda 1 takimda yerli muhabbet var :) asagidakiler ses yaptimi baya ucusuyorlar icerde.jumbolar ustte yerliler altta.benim derdim jumbolar :)

mama koyunca yemligi çıkart bence onun dışında muhabbet kuşu çiftleşme sesi dinletebilirsin başkada pek bi yapabilicegin bişey yok bunlarda canlı sonuçta makina degil :)

Ooo kafeste konumda çok güzel 1 çift yazıyor ya ondan dedim o zaman hareketlilerse olur inşaallah

Kasima var erkek disiyi kusarakta besliyor.benim kafama takilan hic ama hic yuvadan tarafa bile gecmiyorlar bakalim beklicez olmadi? :)

Yumurta mamasi takviyesi yaparsınız faydali olur.
Zamanla alışır yerler biraz bal karistirirsaniz ilgilerini çeker.

Yarin sabahtan mamayi koydugumda yemliklerini cikaricam.ilk etapta 2 gunde bir yemliklerini cikarip mama vermeyi dusunuyorum.bi zarari olmaz degil mi?

Yemlik leri çıkarıp mama koyabilirsiniz tabi
ama aynı gün içinde tekrar yemligi koyarsiniz kafese.

Tabi.yarin ise giderken mamayi koyup cikaricam yemligi 1 gibi gece 11 de gelip geri takicam artik.

Geri