petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sabitleme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 4 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm muhabbet kuşu hakkında bir kac sayfa bilgi yazacagım bazıları bilindik bazıları bilinnmedik bilgiler verecegim ama sabitlenmesini istiyorum acsam sabitlermisiniz yöneticiler....

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Alıntı olan bilgilerin alıntı oldugunu belirtirsin, bu konuda daha önce yapılan paylaşımlara kısaca bir göz gezdirin ki, mükerrer bilgi icermesin anlattıklarınız.

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]....hiç birini alıntı olarak kopyala yapıştır yapmayacaktım.. tamamen kendim aklımdan bildiklerim yazacagım ... bu hafta sonu boşumda

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Tamam öyleyse.. İyi forumlar dilerim :)

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Baskalarının degındıgı konulara tesadufen degınebılırsınız. Goz atın kı yeterlı bilgi olmayan konular hakkında yazı yazmıs olun. Herkes mutlu olsun. :D

6. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Eline sağlık şimdiden

Sayfayı Paylaş