petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sabri Reyiz Reklamda Oynamış!!!

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Okan Tufan tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar takım ayrımı olmaksızın frikikleriyle her kesimin yüzünü güldüren sabri reyiz reklamda oynamış. Gerçekten çok komik geldi ve paylaşmak istedim :D:D

[youtube]MuZVC8PwWtU[/youtube]

#1 Okan Tufan, 5 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Şubat 2014
  2. BARAN

BARAN Guest

Bir Gsli olarak Bu adama avrupada top bile toplatmazlar adam bile artık kendisiyle dalga geçiyor ama adama helal olsun genede paraya para demiyor Ferrariler gece klüpleri bizde iş aramaya gideriz biz sizi arayacağız derler hay böyle şansın...

3. Tevfik AKTUNÇ

Sabri iyi elemandır, normalde sosyal medya bu hale getirdi.
    Bir Galatasaraylı olduğunu söylüyorsun ama Sabri Sarıoğlunun sanırım takımına ne kadar destekte bulunduğunu bilmiyorsun? Sabri iyidir, iyi. Yani iyi olmasa böyle kendini küçük düşürücü bir reklamda oynayacağını zannetmiyorum, paraya da ihtiyacı yok.

4. Yılmaz Ç.

Sabri'yi ben çok seviyorum. Galatasaray'la özdeşleştiği için gitmesini hiç istemiyorum. İyidir her maçta candan oynar.

5. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

büyük başkan ben de seviyorum

6. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yeteneksiz olabilir ama koskoca GS kulübünün 2005 yılında çalışanların bile parasını ödeyemezken hakan şükürle beraber futbolcuların parasını veriyolardı.ve o dandik kadro o ruhla şampiyon olmuştu.

Ki mancini adamı sol kanatta oynatmasına rağmen harika oynadı.şu ortaları düzeltebilseydi dalga konusuda olmazdı.

7. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Katılıyorum ortalar düzelseydi keşke :) o değilde nette sabrinin 16 yaşındaki fotosu var fanatik gazetesi manşeti :-D Yeni emre falan yazıyo o baya komikti

Sayfayı Paylaş