petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sahte kuluçka

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm dişi yumurtluyor erkek yumurtayla yuvada maç yapıyor resmen bir saga bir sola kırmaya çalışıyor 2 tane kırdı şimdi 3 . yumurtayı yumurtlamış o nuda son anda altından aldım da azcık nokta kadar içine çökmüş yumurtada delinmemeiş sorun olurmu

ben kuş alışkanlını kayıp eder diye yumurtayı aldım altına beyaz misket koydum onla erkek delmeye çalışıyor ama delemiyor şimdi zorluyor :) kıramayınca üşenir bırakır diye düşünüyorum gerçek yumurtayı ne zaman altlarına koyum ve yumurtayı nasıl muafaza edebilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

güncelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

2. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Kötü alişmış erkegı ayır dicem dışi nasıl beslenıcek tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur umarım

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    güncell
    f

4. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yumurtada en ufak bir hasar varsa kaldır at bundan sonraki yumurtaları al altından aldıgın yumurta kadar beyaz misket koy daha sora yumurtaları sür altına erkeği ayır

Sayfayı Paylaş