Karadeniz Pet

Sahte yumurta kullanan

İbrahim AKSU

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar, yumurtaların aynı anda çatlaması için sahte yumurta kullananınız varmı yada bu konuda bilgi sahibi olan, yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

tamam işte yumurtladıklarını alacak altından yerine sahteyi koyacak yumurtlama bittikten sonra sahteleri alıp kendi yumurtaları koyacak hepsine aynı anda yatacak hepsi aynı anda çıkacak

tamam işte yumurtladıklarını alacak altından yerine sahteyi koyacak yumurtlama bittikten sonra sahteleri alıp kendi yumurtaları koyacak hepsine aynı anda yatacak hepsi aynı anda çıkacak

:) evet hocam aynen öyle, yalnız bikaç yerde okudum yumurtaları arada çevirmek lazımmış işte gün içerisinde o mümkün değil en azından her an mümkün olmayabilir

:) evet hocam aynen öyle, yalnız bikaç yerde okudum yumurtaları arada çevirmek lazımmış işte gün içerisinde o mümkün değil en azından her an mümkün olmayabilir

yapan var mı onlara sormak gerek ustalardan aslında çok da faydalı olur bu yavru ezilmesi altta kalması olmaz böylece :)

Evet şuan bu konuda sıkıntı içindeyim, bu yolu bundan sonra denemek istiyorum oluru varsa

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi