Karadeniz Pet

Sakarya'da Üretici

Kadir Mustafa

Meraklı Üye
Arkadaşlar Sakarya'da üretici olan var mı yada önerebileceği kimse olan.

Son düzenleme:
Kadir bey, kuş ihtiyaciniz mi dogdu? Yoksa malzeme alımı için mi?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Evet aslında iyi bir Üretici bulsak da hastalıklarda da ona danışabilsem. :)

Evet sakaryadayım ben de. Üretici bulamadığım icin petshoptan aldım onlar da 5 aylık kuşu 3 aylık diye sattılar. Bi başkası da bağışıklığı düşen kuşa parazit ilacı verdi.
o yüzden iyi bi üretici bulmak istiyorum. Veterinere de gidiyorum ama bazı durumlarda da veteriner olmaz iste.

Evet sakaryadayım ben de. Üretici bulamadığım icin petshoptan aldım onlar da 5 aylık kuşu 3 aylık diye sattılar. Bi başkası da bağışıklığı düşen kuşa parazit ilacı verdi.
o yüzden iyi bi üretici bulmak istiyorum. Veterinere de gidiyorum ama bazı durumlarda da veteriner olmaz iste.

Sakarya da güvenilir petshop yok. Kesinlikle hiç birinden kuş alınmaz. Onlara göre bütün kuşlar jumbo :) Hastalık konusunda forumda çok deneyimli arkadaşlar var onlar yetiyor bana.

Sakarya da güvenilir petshop yok. Kesinlikle hiç birinden kuş alınmaz. Onlara göre bütün kuşlar jumbo :) Hastalık konusunda forumda çok deneyimli arkadaşlar var onlar yetiyor bana.

Evet var da ben durumu tam tarif edemiyorum ya da minik bi seyi abartıyorum canlı canlı görmek gerekiyo. :) biraz pimpirikliyim de. :)

Malzemeleri hangi kuşçudan temiz ediyorsunuz acaba? Sefa akvaryum vs?

Bende aslen Sakaryalıyım her hafta sonu ordayım okulum için istanbuldayım :)

Geri