Karadeniz Pet

sakın fabrika mağazasından kıyafet almayın

selen canaydın bedel

Onursal Üye
evet konu başlığında da belirttiğim gibi sakın fabrika network mağazalarınan ürün almayın biz çekiyoruz sizler çekmeyin..

Selen hanim Ankara da olsaydiniz sorun ne ise cozmeye calisirdim..Buyuk firmalarda musteri memnuniyeti cok onemlidir.Buyuk ihtimalle hatali bir islem ya da yanlis anlasilma vardir.Bende benzer bir firmada Birim Yoneticisi olarak calisiyorum ve bu konularda firmalarin ne kadar titiz davrandiklarini bilirim.

Basiniza gelen olayi bana ozel msj olarak atmak isterseniz izlemeniz gereken yol hakkinda yardimci olmaya calisirim.

hemen yazıyorum serkan bey :) sinirim gerçekten çok bozuk

Başınıza gelen üzücü olay ile ilgili en detaylı bilgiyi tarafınıza özel msj olarak attım.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Başınıza her ne geldiyse geçmiş olsun,

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

başınıza ne geldi bilmiyorum ama heralde benimki kadar salakça bişey gelmemiştir bugün 3 ayrı ilden 3adet kargo ile siparişim vardı ikisi şuanda başka yere gidiyor biri daha kargoya verilmemiş bakalım onu nereye yollıcaklar
ve aldığım firmalarada daha önce başıma geldiğinden adres otomatik giriyor dikkat etmiyorlar buna dikkat edin diye söyledim ama genede parasını ödediğim siparişler başka başka adreslere gitmekte şuanda

öncelikle başınıza ney geldiyse geçmiş olsun ben bi keresinde kargo ile nike - adidas markalı ürünlerden almıştım ve kargoda hep sorun yaşadım sonunda kargoyu da iptal ettim artık direk mağazasına gidip alıyorum kargo vs sıkıntısı çekmeden :)

başınıza ne geldi bilmiyorum ama heralde benimki kadar salakça bişey gelmemiştir bugün 3 ayrı ilden 3adet kargo ile siparişim vardı ikisi şuanda başka yere gidiyor biri daha kargoya verilmemiş bakalım onu nereye yollıcaklar
ve aldığım firmalarada daha önce başıma geldiğinden adres otomatik giriyor dikkat etmiyorlar buna dikkat edin diye söyledim ama genede parasını ödediğim siparişler başka başka adreslere gitmekte şuanda

öncelikle başınıza ney geldiyse geçmiş olsun ben bi keresinde kargo ile nike - adidas markalı ürünlerden almıştım ve kargoda hep sorun yaşadım sonunda kargoyu da iptal ettim artık direk mağazasına gidip alıyorum kargo vs sıkıntısı çekmeden :)

Aldığınız ürünleri firma kargoya verdiği andan itibaren firmadan talep ederek kargo takip numarası isteyerek kargonuzun takibini nerede olduğunu anbe an nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Aldığınız ürünleri firma kargoya verdiği andan itibaren firmadan talep ederek kargo takip numarası isteyerek kargonuzun takibini nerede olduğunu anbe an nerede olduğunu takip edebilirsiniz.
zaten takip ettiğimden bana gelmediğini biliyorum:)

o zaman hata kimde ise ona gereken ilgiyi gösterin :) Kolay kolay olmaması gereken hatalar , bu adres bilgilerini sisteme girerken birsürü bilgi yazılıyor , hata olma ihtimali çok düşük , o da size denk gelmiş.

Ben şirketten ayda 500 e yakın kargo yolluyorum , Allah a şükür yılda 2 yada 3 kez hatalı olur o da normal :)

o zaman hata kimde ise ona gereken ilgiyi gösterin :) Kolay kolay olmaması gereken hatalar , bu adres bilgilerini sisteme girerken birsürü bilgi yazılıyor , hata olma ihtimali çok düşük , o da size denk gelmiş.

Ben şirketten ayda 500 e yakın kargo yolluyorum , Allah a şükür yılda 2 yada 3 kez hatalı olur o da normal :)
benim kendi adresimi bilememe gibi bişey olmaz ozaman geriye iki yer kalıyor yollayan ve kargo yollayana soruyorum benim adresi bana tekrar söylermisin adam doğru söylüyor ozaman tek bişey kalıyor kargo tahminlerime göre bu kargocu geliyor bunlardan alıyor şubeye götürüyor şubede isim benzerliği var heralde ismi girince diğer bilgiler otomatik çıkıyor kontrol etmeden basıp geçiyorlar heralde böyle oluyordur diye düşünüyorum

O da imkansız , kargo takip no larında güncel bilgi harici geçmişe dönük adres seçilemez. Ancak giriş yaparken yanlık yazım ile alakalıdır.

O da imkansız , kargo takip no larında güncel bilgi harici geçmişe dönük adres seçilemez. Ancak giriş yaparken yanlık yazım ile alakalıdır.
yanlış dediğin harf hatası numara hatası olur gittiği adres tamamı ile faklı insan upuzun adreside tamamı ile yanlış yazamaz en azından bir yeri benzemesi lazım adresin hiç bir yeri aynı değil tamamı ile bambaşka

:) o zaman yapacak bişey yok , ne diyim çıkmaza düşürdün beni :)

Senin iş zor :) Allah kolaylık versin :)

Geri