Karadeniz Pet

Salih Özdemir / Show Jumbolarım / 15 Nisan 2013

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Salih Özdemir abimizin kuşlarını sizlerle paylaşmak istedim :)

UF2oj.jpg

MxbhV.jpg

EXr9y.jpg

1xPIy.jpg

fZeo7.jpg

YDfAB.jpg

EikFS.jpg

XNc4w.jpg

HW2O.jpg

BykVA.jpg

17Vu.jpg

9KwFL.jpg

aUwmi.jpg

Y3mnE.jpg

VzKPT.jpg

3bRH1.jpg

EOsGf.jpg

9FxbG.jpg

Ucz0S.jpg

7qCO3.jpg

ubiJl.jpg

Maşallah, çok güzel kuşlar teşekkürler paylaşım için.

maşallagh bende de 1 buçuk aylık yeşil jumbo kırma var çok tatlılar

masallah cok saglıklılar.. jumboların her zaman eksta bir albenisi var zaten :)

bu kuşların tüylerindeki lekeler nedir acaba ? Maşallah diyelim ama bazıları bana pek sağlıklı görünmedi.

bu kuşların tüylerindeki lekeler nedir acaba ? Maşallah diyelim ama bazıları bana pek sağlıklı görünmedi.

Tüylerindeki lekeden kastınız nedir hocam anlayamadım ? Bu arada kuşların hepsinin maşAllahı var. Aralarında hiç sağlıksız kuş yok.

Eğer alttaki resimde sağdaki kuşun surat kısmındaki turunculuk lekelerden bahsediyorsanız o lekenin sebebi mama :) Mamada havuç olduğundan havuç bulaşmış tüyüne :)

aUwmi.jpg

ozaman özür dilerim :) bazılarının yüzündeki lekeleri ben farklı yorumlamışım.Allah analı babalı büyütsün üzüntüsünü göstermesin :)

Muhammet kardeşim teşekkür ederim. Ağızlarındaki lekeler kırmızı biberden kaynaklıdır Yoğun miktarda C vitamini içermesinin yanısıra antioksidan ve ishal önleyici bir sebzedir kuşlarıma her zaman verdiğim bir besindir.

Muhammet kardeşim teşekkür ederim. Ağızlarındaki lekeler kırmızı biberden kaynaklıdır Yoğun miktarda C vitamini içermesinin yanısıra antioksidan ve ishal önleyici bir sebzedir kuşlarıma her zaman verdiğim bir besindir.

Öncelikle ailemize hoşgeldin sefalar getirdin Salih abim :) Seni aramızda görmek inan çok güzel. Ayrıca rica ederim abim.

Salih bey in kuşları çok sağlıklı ve vasıflı kuşlardır. Yeni yavrular gelsin inşallah bende kuş alacağım ustamızdan :)

Geri