petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Salma kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve aydin.dikal tarafından 14 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar tek cift kusum var daha onceki formda belirtnjstim zaten ben ayriyetten iki takim daha aldim beni dusunduren ise bu ciftleri salmaya atsam bi sikinti olurmu bide. Salmayi bu dolaptan yapmayi dusunuyorum sizce olurmu ? Tesekkurler20161014_135250.jpg

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    729
    Eyer dolabı yatay olarak düşünür iseniz gayet güzel bi salma olabilir. Fakat buna alt temizliği- yuvalık girişleri - ön tel vs.. vs.. işlemlerden geçmesi lazım gerekli çalışmayı yapabilirseniz gayet başarılı bir salma olur

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Dikey olarak kullanılacaksa en alttaki tahtayı çıkartarak çekmece işini halledebilirsiniz.

4. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Dikey olur demi yatay cok yer kaplar cunki

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Yatay iyi olabilir ama birçok işlem gerektirecek aynı zamanda yer sıkıntısı da olacaktır. Dikey olarak ta işinizi görecektir.

6. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    206
    MErhaba bu malzeme sunta ise hiç girişmeyin su dökülme durumunda çok etkilenecektir. MDf ise olabilir.

7. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Kuslarin sagligi icin binsikinti olusturmayacacaksa su onemli deil simdilik bununla bi baslamak istiyorum insaallah olur ilk ciftimi yavruylrn aldim iki sene once hala bi yumurta alamadim evden is yerinde kaldigim odaya getirdim iki cift daha aldim bide salmada denemek istiyorum cok ugrastim her seylerini eksiksiz yaptim ama ev ortami musait bi oda yoktu bide disi tuy dokmustu odaya getireli bi hafta oldu yine tuyde erkekde tuye girmis yaklasik 4 veya 5 gunden beri tuydeler neden olabilir sizce

8. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Tel yerine bundan yapsam olurmu sizce ?c11.jpg

9. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    206
    Ugur beyin soyledigi gibi dikey kullanin alltaki cekmeceyi kullanin temizligi kolay olur ön kısmı tel olsun bu sekilde olursa kuslar icin cok bunaltici olur yaz aylarinda hic cekilmez ön tarafi cengiz beyin kullandigi tellerden yapin cok guzel olur

10. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Öntel tahta malzemeden olursa kemirmeleri ve deforme olması kolay olur onun yerine çit tellerinden yapabilirsiniz.

11. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Anladim peki arkadaslar 3 cift kuslar kavga edermi disiler yuzunden herhangi bi sorun olurmu peki

Sayfayı Paylaş