petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Salma üretimde yuvalık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve erman_erman01 tarafından 26 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. erman_erman01

erman_erman01 New Member

Beğenileri:
    0
    Slm arkadaşlar 30 çift ile kafes üretimi yapıyorum. 35 çiftte salma yaptım kendi yavrularımdan. (dişi sayısı 40, erkek sayısı 30) şuan kuşlarım salmada 6 aylığı geçti. Yuvalık taktım 1 ay oldu ama yuvalığa çok ilgisizler. Ben yuvalığı telin dışından taktım sadece delikleri salma içerisinde. Rahatsız etmemek için. Bir çok salma üreticisine baktım hepsi yuvalıkları salma icerisine koymuş. Acaba bendemi içeri alsam. Tşkler

2. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Içeri almanda fayda var egerki yanyana duran sürekli öpüşen kusların varsa onları kafes üretimine alman daha ıyı olacaktır

3. erman_erman01

erman_erman01 New Member

Beğenileri:
    0
    30 çift kafes üretimi yapıyorum. Kafesi arttırmak istemiyorum. Salma daha kolay

Sayfayı Paylaş