Karadeniz Pet

sanki tünekten düşecekmiş gibi

Swiftie Swizzle

Yeni Üye
Bugün petshoptan 2 aylık bir kuş aldım. Tünekte öylece bekliyor. Ve kafası yere doğru baya bükük duruyor. Sanki düşücekmiş gibi. Kakasını sulu yapıyor. Belki hareketlenir umuduyla internetten kuş sesi açtım ama tık yok. Yemek yemiyor ve su içmiyor. Bu arada kuşun popo kısmı biraz kirli görünüyor. Pet shop sağlıklı mı diye sordum alırken, adam oldukça sağlıklı olduğunu söyledi. Fakat eve getirdiğimden beri böyle. Alalı daha 1 saat olmadı ama böyle olması doğal mıdır? Yada ne yapmalıyım akıl verin lütfen.:(

doğal dostum eve yenigelen kuşta olur ben 5 aylık küçükleri salma taraftayım onu sla bol bol ilgilen alışacak ve düzelecektir fotoğraf koyarsan daha rahat yardımçı oluruz

sağol kuşa elimle yem verdim. baya yedi. ortama daha yeni geldiği için akşam salıcam.

Yere kab icinde yem koyun yabanci oldugu icin icine kapanmasi sindiriminin bozulmasi normal aspur verin kolay kirar ve ishali varsa iyi gelir

hayırlı olsun arkadaşların dedi gibi geçici olarak ishal olabiliyor kuşlarımız o yüzden tedbir olarak sade aspur vermenizi tavsiye ediyoruz ilk günlerde ishal e karşı tedbir olarak önemlidir ve yemesi kırması kolay olduğun için daha iyi beslenir. ilk 3 gün kesinlikle dışarı çıkarmayın kendisini sağ sola çarpıp zarar görebilir bırakın ortamı tanısın öncelikle

Gaga taşı ve kuş kumu göremedim kafeste bunlar mutlaka olsun kafeste

Gaga taşı ve kuş kumunu da aldım bugün. Yemek yiyor artık ve ishal falan kalmadı. Ama hala çok durgun ve kafası öne eğik duruyor. Biraz elimle yem verdikten sonra elime de gelmeye başladı. Bazıları kafesten çıkar diyor bazıları çıkarma diyor. Ne yapayım sizce?
Gaga taşı ve kuş kumu göremedim kafeste bunlar mutlaka olsun kafeste

Gaga taşı ve kuş kumunu da aldım bugün. Yemek yiyor artık ve ishal falan kalmadı. Ama hala çok durgun ve kafası öne eğik duruyor. Biraz elimle yem verdikten sonra elime de gelmeye başladı. Bazıları kafesten çıkar diyor bazıları çıkarma diyor. Ne yapayım sizce?
Ben arada çıkarıyorum 15 dakika falan çok yormak istemiyorum çok yavru daha enerjileri pek yok siz de çıkarın ama yormayın kuşu

Perdeler kapalı olsun camı görmüyorlar. Tül perdeyi kastediyorum. Onun dışında kapıyıda kapatıp odaya salabilirsiniz. Bu arada yerini belirleyin orada kalsın çok yerdeğişikliği yapmayın.

Geri