Karadeniz Pet

Sarı dışkı ve gagada gariplik

alidiyebiri

Meraklı Üye
Selamlar arkadaşlar , maviş 3.5 aylık .

Ara ara sarı renkli dışkılıyor. Bazen 3-4 günde bir , bazen arka arkaya ... Diğer zamanlarda dışkısı normal .

Birde gagasında , üst kısımda bi gariplik var ne olduğunu anlayamadım .

Bu sarı renkli dışkı olayı 1 ay önce başladı , omzunda duruyordu bende yemek yiyordum , maviş kavrulmuş kıyma dolu tavaya bi dalış yaptı bi parça aldı kaçtı sanırım , hemen engelledim ama yemiş olabilir ... Bundan kaynaklanıyor olabilir mi yoksa başka bi sıkıntı mı var sizce ?

Birde cinsiyet erkek dimi :)

Ekli dosyalar

• IMAG0894_1.jpg
    IMAG0894_1.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 38
  • IMAG0886_1.jpg
    IMAG0886_1.jpg
    160.1 KB · Görüntüleme: 42
  • IMAG0874_1.jpg
    IMAG0874_1.jpg
    133.8 KB · Görüntüleme: 36
Safrada fazlalık (enfeksiyon,açlık) veya klorofil (Yeşillik) bundan dolayı dışkı sarı-yeşil arasında olur.kuş erkek .Gagayı pek anlamadım ama gaga taşıyla belki geçer.

gagada bi sorun yok kabuk atacak - ahşap tünek kullanıyor ve kafeste gaga taşı ile kalamar kemiği bulunduruyorsanız kendisi gagasını düzeltip rahat şekilde kabuğunu atar

Cevaplarınız için teşekkür ederim ,

Ahşap tunegimiz , gaga taşımız , herşeyimiz var kafeste . Arada gaga taşını kullanıyor görüyorum ama gaganın üst kısmı cereninde hemen alt kısmı olan bölge tedirgin etti beni .

Cevaplarınız için teşekkür ederim ,

Ahşap tunegimiz , gaga taşımız , herşeyimiz var kafeste . Arada gaga taşını kullanıyor görüyorum ama gaganın üst kısmı cereninde hemen alt kısmı olan bölge tedirgin etti beni .
içiniz rahat olsun bi sorun yok rahat yenilemesini isterseniz gece uyuma saatine yakın o kısıma vazelin sürebilirsiniz 1-2 gün kullanma ile pürüzsüz hale gelir

Geri