Karadeniz Pet

Sarısının Menüsü :)

BebeQ61

Meraklı Üye
Bilen arkadaslarımızdan tavsiyeler aldım menüyü acıklıyorum sizinde favoriniz varsa eğer ve tercih ettiğim ürünler kötüyse lütfen söyleyin :)

Yem: Gold Wings Premium

Kus kumu: Versele Laga Grit Kuş Kumu

Vitamin: Aminosol

Gaga tası: Trixie iyotlu gaga tası

Ek yem: Versele Laga Orlüx Meyveli yem:rolleyes:

Bilen arkadaslarımızdan tavsiyeler aldım menüyü acıklıyorum sizinde favoriniz varsa eğer ve tercih ettiğim ürünler kötüyse lütfen söyleyin :)

Ben yemde de Versele-Laga tavsiye ederim.

Gayet güzel sağlıklı olsunlar inş

Ben yemde de Versele-Laga tavsiye ederim.

Öneren oldu ama simdi ki yemini de seviyor hatta bu yemle kilo aldı diye korkudan değistiremiyorum o yüzden ek yem olarak kullanmayı sectim ama bir ara denerim sadece Versele-Laga yemini vermeyi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:07 --

Gayet güzel sağlıklı olsunlar inş

Tesekkür ederim :)

gayet güzel menü bence

Öneren oldu ama simdi ki yemini de seviyor hatta bu yemle kilo aldı diye korkudan değistiremiyorum o yüzden ek yem olarak kullanmayı sectim ama bir ara denerim sadece Versele-Laga yemini vermeyi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:07 --

Tesekkür ederim :)
Bence de denemelisiniz. Gerisi iyidir bence

Tamam denicem sizi kırmıcam ama herseyini yavas yavas değistirmeyi düsünüyorum agır gelmesin yemi sona saklıcam:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:13 -->-> Daha önceki mesaj 00:12 --

Tesekkür ederim öyleyse:)
Pekii sona saklayin o zaman :) Iyi oldugunu denediginizde farkedeceksin.

Geri