Karadeniz Pet

Sarıyüz yavru + Komple kafes

elips

Meraklı Üye
İlan kaldırılabilir...Teşekkür ederim...

Son düzenleme:
Bir yavru ve kafes için çok para istiyorsun. Yavruları 30 35 arası arkadaşlar satıyor verdiğin kafes petshoplarda bile 30 max 40 TL arası yani aradaki farka bakınca bayaga bir ticaret yapıyorsun. Bize de hayırlı işler demek düşer :D

?

Son düzenleme:
Bir yavru ve kafes için çok para istiyorsun. Yavruları 30 35 arası arkadaşlar satıyor verdiğin kafes petshoplarda bile 30 max 40 TL arası yani aradaki farka bakınca bayaga bir ticaret yapıyorsun. Bize de hayırlı işler demek düşer :D
Haklısın toptan fiyatlardan alabiliyorsan o fiyatlara alabiliyorsun...Ayrıca 35 liraya çek sarıyüz hiç denk gelmedim ben...

Alana da satana da hayırlı olsun.

fiyat son 120 olmuştur arkadaşlar...

İlan güncelmi istanbulun neresinden birde sadece yavruyu alsak fiyat ne olur.

Alana satana hayırlı olsun fakat kuş un cinsiyeti dişi. Erkek değil bilginize.

Ah @elips ah :) kardeşim ne oldu sana böyle ya 150 TL den 60 TL ye düşmüşsün. Sende haklısın piyasa durgun.

ilan günceldir ve son fiyat 120 tl dir...

hayirli satislar yanlis anlasilmasini istemem @barisarslan abininde dedigi gibi fiyat pahali degilmi ?
bi sure kuslardan uzak kaldigim icin pek bilgim yok ama burda cek lutino ve albinolar bile 50 tl(sariyuzmu degerli yoksa lutinomu bilmiyorum piyasdan uzak kaldik :)
120 tlye 1 cift lutino veya albino ve kafes alinir. eliizdeki kafesde 40/45 ancak eder.
tabi mal sizin karar sizin bizede saygi duymak duser ne diyeyim insallah satarsin

hayirli satislar yanlis anlasilmasini istemem @barisarslan abininde dedigi gibi fiyat pahali degilmi ?
bi sure kuslardan uzak kaldigim icin pek bilgim yok ama burda cek lutino ve albinolar bile 50 tl(sariyuzmu degerli yoksa lutinomu bilmiyorum piyasdan uzak kaldik :)
120 tlye 1 cift lutino veya albino ve kafes alinir. eliizdeki kafesde 40/45 ancak eder.
tabi mal sizin karar sizin bizede saygi duymak duser ne diyeyim insallah satarsin

Mal sizin mi?
Hayvanı mal olarak mı görüyorsun?

---

Son düzenleme:
Geri