Karadeniz Pet

Sarıyüz yavru + Komple kafes

...

Son düzenleme:
hayirli satislar yanlis anlasilmasini istemem @barisarslan abininde dedigi gibi fiyat pahali degilmi ?
bi sure kuslardan uzak kaldigim icin pek bilgim yok ama burda cek lutino ve albinolar bile 50 tl(sariyuzmu degerli yoksa lutinomu bilmiyorum piyasdan uzak kaldik :)
120 tlye 1 cift lutino veya albino ve kafes alinir. eliizdeki kafesde 40/45 ancak eder.
tabi mal sizin karar sizin bizede saygi duymak duser ne diyeyim insallah satarsin
Saydığım malzemeler + bir çift kuşu 120 tl ye alabiliyorsanız sizi sadece alkışlarım...başka da bişey demiyorum...geçmiş mesajlarda beni eleştiren bir arkadaş vardı yok şöyle pahalı böyle ticaret falan diye...geçen bir ilan vermiş normal bir lutinoya 100 tl yazmış...İnsanları anlamak biraz zor...Şöylede bir durum var...Herkes ilana resim ekler,ama makul ama değil bir fiyat yazar işine gelen fiyatı değerlendirir bir miktar pazarlık yapar (sünnettir) uygun düşerse alır...Bu böyle olmalı bence...Buraya kimler giriyor kimler kimleri tanıyor,kimler kimlerden malzeme alıyor bilmiyorum ama ben hiç bir şeyi toptan fiyatına da almıyorum...

Arkadaş gayet makul biçimde fikirlerini yazmış, bu kadar tepki göstermeniz yersiz. Özellikle tekrar tekrar "pek bilgim yok", "uzak kaldım", "bilmiyorum" gibi ifadeler kullanmış ve gördüğü diğer ilanlarla kıyaslama yapmış ve sonunda da mal sizin (ticari değeri olan şeye mal denir) diyerek size saygı duyduğunu belirtmiş. Burada tartışma ortamı oluşturmanın gereği yok.

Arkadaş gayet makul biçimde fikirlerini yazmış, bu kadar tepki göstermeniz yersiz. Özellikle tekrar tekrar "pek bilgim yok", "uzak kaldım", "bilmiyorum" gibi ifadeler kullanmış ve gördüğü diğer ilanlarla kıyaslama yapmış ve sonunda da mal sizin (ticari değeri olan şeye mal denir) diyerek size saygı duyduğunu belirtmiş. Burada tartışma ortamı oluşturmanın gereği yok.
Yazdıklarımdan tartışma olduğunu nerden nasıl çıkarttınız bilmiyorum...kaldı ki arkadaşa laf etmedim ben...Mal konusunda da yorumu ben yapmadım dikkatli bakınız...teşekkürler...

Neyse bu konu saçma bir şekilde uzayacak sanırım...İyi niyetli tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...Yönetimden ricam ilan kaldırılabilir...teşekkürler...

Geri