Karadeniz Pet

Şaşırdım!

• Konbuyu başlatan RAMAZAN
  • Başlangıç tarihi
R

RAMAZAN

Guest
arkadaşlar belki olabiliyor ama ben ilk defa duyuyorum arkadasım kanarya yakalamış erkek, evdede bir tane muhabbet kuşu vardı dişi bunları bi kafese koymuş bunlar çifleşmiş şuan muhabbet kuşu yumurtlamış yumurtanın üstünde yatıyor nasıl oluyor ya? :confused:

arkadaşlar belki olabiliyor ama ben ilk defa duyuyorum arkadasım kanarya yakalamış erkek, evdede bir tane muhabbet kuşu vardı dişi bunları bi kafese koymuş bunlar çifleşmiş şuan muhabbet kuşu yumurtlamış yumurtanın üstünde yatıyor nasıl oluyor ya? :confused:

Çok fantastik oldu bu :).
Sanırım olay şöyle gerçekleşti iyi anlaşmış olabilirler fakat çiftleşmeleri imkansız dişi kızgınlık yumurtası yapmıştır kanaryanın bi suçu yok yani :D

3tane kızgınlık yumurtasımı olur arkadaş :) bende diyorum bunlar çifleşmişlerse kesin papagan çıkıcak :))

arkadaşlar ben jako papağan buldum , daha dogrusu bizim eve girmiş ona kafes aldım ama bir türlü konuşmuyor

emre yanlış yere konu açdın :) sorularınız ve cevaplarınız bölümüne geliyorsun ordan yeni konu var tıklayıp devam ediyorsun ;)

Yumurtalar kızgınlık yumurtasıdır ayırmalı kusları dişiyede guzel bır erkek alsın