Karadeniz Pet

şaşkın ın cinsiyet ve ırkı nedir?

bayramalii

Yeni Üye
Sizce sorun mu var

Herkese gunaydin. dün akşam yavru muhabbet kuşu aldım. gelince biraz dışarıda serbest kalmasına Izin verdim bi kere uçtu konamadi. aldım kafese koydum. Fakat koyduğum yerden hiç kipirdamiyor ve yem yemiyor su icmiyor . ne yapmam lazım. şimdiden teşekkürler

salmaktan kastım kafesin üzerine koydum içeriye degil o arada uçtu sonra aldım kafesin içine koydum. evet kalabalık bi ortamdan geldi o yüzden zaman alacak sanırım yem yememesi. umarım yemini yemeye başlar. konular için sağolun inceleyecegim.

ortamı tanımayınca bir yerlere çarpıp yaralayabilir kendini.1 hafta en azından kafeste dursun ortama alışsın.siz de yem ve su değişimi dışında rahatsız etmeyin.daha sonra ele alıştırma eğitimlerine başlayabilir, kafesten salabilirsiniz.

mGLAm0.jpg
Dostum öncelikle hoşgeldin. Ama resim açılmıyor.

yavru dişi olduğunu düşünüyorum.ırkı için bişe diyemeyeceğim ama iri bir kuşa benziyor.

bana erkek demişti. arkadaştan aldım tanıdıktan yani. peki cere rengi ne zaman tam anlamıyla belirgin olur. yani kaç ay sonra bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Bak bayram kardeş bendeki erkek ama seninkini bilemiyorum çetesine bak bu cinslerde cere rengi boyle oluyor benimkimde çok az mavilik var
a659b784382744293121d2a4ee4f28a3.jpg

Geri