Karadeniz Pet

Satılık ADSL2 Modem (TP-Link TD-W8970)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Levent ACAR

Moderatör
Yönetici
Selam,
4 ay önce aldığım ve 3 aydır sorunsuz olarak kullandığım modeme, fiber internete geçtiğimden, ihtiyacım kalmadı. 3 yıl garanti ve üzerime faturalıdır. Üzerinde tek çizik yok, sıfırdan farkı yok. Teknik özellikleri burada yazılıdır. ==> TD-W8970 - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz

Ben 159TL'ye almıştım. Şu an internette 147-160TL arası satılmaktadır.
Kutusu ile eksiksiz olarak İsteyen bir arkadaşıma 100.-TLye verebilirim.
İstanbul içi elden teslim.

hayırlı satışlar levent abi..

Selam,
4 ay önce aldığım ve 3 aydır sorunsuz olarak kullandığım modeme, fiber internete geçtiğimden, ihtiyacım kalmadı. 3 yıl garanti ve üzerime faturalıdır. Üzerinde tek çizik yok, sıfırdan farkı yok. Teknik özellikleri burada yazılıdır. ==> TD-W8970 - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz

Ben 159TL'ye almıştım. Şu an internette 147-160TL arası satılmaktadır.
Kutusu ile eksiksiz olarak İsteyen bir arkadaşıma 100.-TLye verebilirim.
İstanbul içi elden teslim.

25 tl ye alabılırım ben sizede uygunsa :)sonucda 2 el kullanılmış elınde kalacak alan olmassa 25 tl alayım elden teslım almam yanlız :)

Bu cihaz alelade birşey değil [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION], 3 tane 5dB anteni var. Wirelessi iyi çeker. Arkasında 2 usb portu var. Varoğlu var.. Bak oku linkteki özellikleri.
100TL iyi rakam. İhtiyacı olana istanbuldan direk elden teslim. :) Başka şehire ödemeli kargo gönderilebilir.

ikinci el için fiyatınız biraz yüksek ben internet kafe işletiyorum eğer daha uygun bi fiyat verirseniz almak isterim

teşekkür ederim hayırlı satışlar olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri