petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Satılık Akvaryum,dış Filtre,ısıtıcı,hava Motoru,üretim filtresi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tanmalvic tarafından 19 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tanmalvic

tanmalvic Member

Beğenileri:
    7
    Merhaba arkadaşlar. balık hobime ara verdiğimden dolayı elimdeki ürünleri satmaya karar verdim. aslında başka bir sitede ilana koymuştum, buraya da eklemekte fayda var.
    Çabuk satılsın diye fiyatları minimum seviyede tuttum. pazarlık etmeyin lütfen. Ürünler 1 yıllık. takas düşünmüyorum.

Yer: İstanbul Maltepe ve Kadıköy
    Teslimat: yerinde görerek veya ortak noktada teslim ya da kargo ile gönderim
    iletişim: özel mesaj şimdilik

3- Lifetech 835 Dış Filtre 70 TL

4- Resun AC-9603 Çift Çıkışlı Akvaryum Hava Motoru 30 TL çok az kullanıldı tertemiz

5- SOBO SB-648A Hava Motoru Çift Çıkışlı 5w 2x4 L/H - 15 TL

7- Xinyou XY-2892 Üretim Filtresi -10 TL

8- İki adet Hindistan Cevizi Vatoz Küpü - tanesi 5 TL

9- Volkan Orta Boy 18 cm yükseklik(Işıksız-Havasız)- 15 TL

#1 tanmalvic, 19 Eylül 2015
    Son düzenleme: 18 Aralık 2015
  2. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı satışlar.

3. tanmalvic

tanmalvic Member

Beğenileri:
    7
    teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

güncel....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

güncel....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:32 --

güncel....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

güncel....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş