Karadeniz Pet

Satılık Eşe girmemiş Damızlık,3 aylık 2016 Show Jumbolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
4lB49G.jpg
nr8nNV.jpg
Zdb4zG.jpg
AJRa8v.jpg
Selamun Aleykum,Hakkını verene,Emeğe saygısı olan satılık çiçek gibi kuşlar, Ciddi alıcılar ile görüşelim,

Oo maşallah bereketli olsun Usta sablona göre acsaydin ya

Maşallah Cihan usta.Hayırlı alışverişler. (Şablona göre ilan düzenlenirse alıcılar için faydalı olur. Baştaki kutular yanıltıcı olabiliyor.)

ilk başta forum ne hale gelmiş diyerek başlıyorum. hayırlı satışlar cihan.

bu arada gerçekten ne olmuş böyle. uzun zamandır girmiyordum yine girmem herhalde bu hali ile karşılaşınca. menuler kısayollar çok kötü olmuş.

Hayırlı satışlar gerçekten çok kaliteli kuşlar alana da satana da hayırlı olsun.

bu arada gerçekten ne olmuş böyle. uzun zamandır girmiyordum yine girmem herhalde bu hali ile karşılaşınca. menuler kısayollar çok kötü olmuş.

@Ercan YAŞAR bey forumunuzda bir hali değişim oldu site el değiştirdi ilan sistemimiz yeniden düzenleniyor yakında yeni sisteme aktif olacak biraz daha düzenlemeler oldu. fark ettiğiniz eksiklikleri hataları paylaşırsanız özelden telafi edilir herkezin bakış açışı farklıdır ne kadar eksiklik giderirsek o kadar kaliteli bi foruma sahip oluruz gelişme aşamasındayız

Haklısın Ercan

Hayırlı satışlar gerçekten çok kaliteli kuşlar alana da satana da hayırlı olsun.

@Ercan YAŞAR bey forumunuzda bir hali değişim oldu site el değiştirdi ilan sistemimiz yeniden düzenleniyor yakında yeni sisteme aktif olacak biraz daha düzenlemeler oldu. fark ettiğiniz eksiklikleri hataları paylaşırsanız özelden telafi edilir herkezin bakış açışı farklıdır ne kadar eksiklik giderirsek o kadar kaliteli bi foruma sahip oluruz gelişme aşamasındayız
Kullanım zorlaşmış, konuların düzeni gitmiş. Eski hali daha kullanım dostuydu. Menü başlıkları tekrar ayarlanmalali daha daha bir sürü şey.

Bu arada dedigim gibi bu kullanım zorluğundan girmiyorum.o yüzden yeni gordum

ya bende ilk gırdıgımde anlamadım alısmak gerek bence sonucta yenı bı seyle karsılasıyosunuz hop dıye ıcıne dalamayız eski halını bılmıyorum ama ılk gırdıgımde ne nerde nasıl nereye konu acılır bı şaşırmıstım:)

forum sisteminin yeni çalışmalarının bitmesi sabırsızlık ile bekleniyor bir hali değişiklik olacak site yöneticimiz alp bey bizzat ilgileniyor bu konu ile inşallah daha kullanışlı bir ortam olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri