Karadeniz Pet

satilik mitorsiklet

Poyraz KURT

Meraklı Üye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:25 -->-> Daha önceki mesaj 17:21 --

kanuni racer 200 30000kmde 1milyar ileticim mithat tekcan 05457894021

öncelikle hayırlı satışlar olsun bir zamanlar çok sevdiğim bir uğraştı..Poyraz yoksa motoru satıp kuşmu alacan..:)

Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

öncelikle hayırlı satışlar olsun bir zamanlar çok sevdiğim bir uğraştı..Poyraz yoksa motoru satıp kuşmu alacan..:)
saolun bi abimin motor ben damızlıklarını kurdum olum dışında ne alırım ne satarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:31 --

Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

çok tsk ederim abı

alanada satanada hayırlı olsun diycemde siteyle çok alakasız bi konu keşke bu tarz bi sitelere konu açsaydın ama açmışsın hayırlı satışlar diyorum.

Son düzenleme:
alanada satanada hayırlı olsun diycemde siteyle çok alakasız bi konu keşke bu tarz bi sitelere konu açsaydın ama açmışsın hayırlı satışlar diyorum.

sankı dıyer başka bogle konu yokda bı ben acdım dıyer tüm konular dıyor kusla ilgili dıyer tüm konular demıyor

bişey demedim ben sadece seni gördüm o Yüzden sana yazdım ama yinede sorun yok birbirimizi kırmayalım :D

fena makıne degildir . bi ara motosiklet işine cook sarmıştım . da bu makıne niye bukaa ucuz :S sıkıntısımı var.