Karadeniz Pet

Satılık Yavru muhabbet kuşu

Enes Paşa

Yeni Üye
Arkadaşlar Muhabbet kuşum Yavru Erkek olmakta Satılıktır . İsatnbul Ümraniye İçi Elden Verilir .Fiyat 125 tl dir . Kuşun herhangi bir hastalığı yoktur . Yem tünek kafes suluk salıncak kuş gaga taşı herşey dahil 125 tl ye satılıktır . Satılma sebebi Yeni bir kuş gelecektir. Ve iki kuşu aynanda bakamayacağım . İsteyen olursa mesaj yazabilir ve soru sorabilir . Resimler bunlardır .

bu kuşun nesi var?

Abi aldığımız adam baya bi kazıkçı kusu aldık ishal di ben bılmıyodum poposuna bakmayı iyileştirdim damlayla iyi sonra bu kuş ithalat mış .
zaten gaga taşı istiyom yanında tel çıkmıyo adam içinden çıkarıp onları ayrı satıyo sırf para goz kus da 2 aylık dıye verdı kus 8 - 10 aylık dıyor forumdakıler bende satıp 2 aylık alacagım duzgun bı market buldum İnan çok severek almıştım . Boyle oldugunu duyunca cok uzuldum adamada gıttım gerı al dedım yok ole bısı falan dedi . Bende satıp 2 aylık alacgım

anladım.petshoplardan alma bence bak üretici varsa ondan al.benimde kardeşim petshopdan almış ikinci kuşu sürekli bir sorun çıkacak diye korkuyorum.ona da 1-2 aylık demişler kuş 4-5 aylık falandı geldiğinde ama alıştı.

Abi hiç kimse almıyo ne yapıcam ben kucuklukten alıstırmak ıstıyodum adam bole verdı ne yapmamı onerıyosun alıcıda yok
sen istanbul içindemisin alabilirmisin

Sadece kuş 70 lira vercem ayrıca forumdakiler 8 10 aylık dıyo dogrumu bide ithalat mı ?

2 kuşum var zaten şuan yeni kuşa ayıracak zamanım yok.fiyatı düşürmeyi deneyebilirsin ırkı ne bilmiyorum ama zaten yerli-çek yavrular 50-60tl.

abi yeni alacağım yavru kuş 70 tl o zaman param yetmıyor kı zaten kendım aldım bidaha alamam
bu forumdan alıcı çıkarmı

abi yeni alacağım yavru kuş 70 tl o zaman param yetmıyor kı zaten kendım aldım bidaha alamam
bu forumdan alıcı çıkarmı
başka forumlarada koy.belki seninle yavru değişmek isteyen olur.

hangi forumları önerirsin bide bakarmısın gercekten 8 10 aylıkmı yoksa bosu bosuna degısmeyeyım ?

hangi forumları önerirsin bide bakarmısın gercekten 8 10 aylıkmı yoksa bosu bosuna degısmeyeyım ?
ben anlamam ama herkes öyle dediyse öyledir forumdakiler haklı çıkıyor genelde.kuş pazarı.com var orayı deneyebilirsin.burada kuş satan arkadaşlar yardımcı olsunlar.

Eve misafir geldi şu an o almayı düşünüyor . Allah yardım etti :D