Karadeniz Pet

Satmıyorum :)

Ümit BAY

Paylaşımcı Üye
Genelde Face Yazardım Ama Çok Güzel Bi Yazı Oldugundan Ve Bu Sıralar Bu Şekilde Özel Mesajlar Ve Faceden Abuk Subuk Eklemeler Olunca Burada Paylaşmak İstedim Hem Komik Hemde Yerinde :)

-Facebook'da yediği haltlar yüzünden ''arkadaş eklemeleri'' yasaklanan kardeşlerime,
-Tanımadığı insanlara ''sen'' diye hitap eden kardeşlerime,
-Başkasının kuşlarını örnek göstererek ''böyle bir kuş arıyorum'' diyen kardeşlerime,
-''Koca kafalı, geniş omuzlu, uzun tüylü, gözleri görünmeyen, gerdanı düzgün bir kuş arıyorum'' diye söze başlayan kardeşlerime,
-Profil Fotoğrafına, ''Al pacino, Sedat Peker, Brad Pitt'' gibi masal karakterlerinin fotoğraflarını koyan kardeşlerime,
-İkide bir tipsiz, tipsiz kuşların resimlerini paylaşıp milletten ''maşallah'' dilenen kardeşlerime,
-Eli bir türlü ''beğen'' butonuna gitmeyen ama piyasada herkesden fazla görünmeye çalışan kardeşlerime,
-Her Cuma Kuran'dan ayetler paylaşıp, her pazartesi çakallık peşinde koşan kardeşlerime
-Selamın Aleyküm diye söze başlayıp, kuşun fiyatını öğrendikten sonra, bir eyvallah deyip teşekkür etmeyi bana fazla gören kardeşlerime,

kuş satmıyorum ,

Abi konuyla alakasiz ama siz bursadamı oturuyorsunuz ve neresinden

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bilmeyen kişiler "böyle bir kuş arıyorum" cümlesini fotoğraflarla satın alacağı kişiye atmaları bence normal.
Profil fotoğrafı "Miranda Kerr, Angelina Jolie vb." gerçek karakterler olması lazım bu arada :)

Tam yerinde bir paylaşım olmuş abim :) "cuk" diye bu kadar oturur bir yazı :) tabi anlayana saz :)

Bilmeyen kişiler "böyle bir kuş arıyorum" cümlesini fotoğraflarla satın alacağı kişiye atmaları bence normal.
Profil fotoğrafı "Miranda Kerr, Angelina Jolie vb." gerçek karakterler olması lazım bu arada :)

Yok Tevfik Kardeşim sende ne yaptın :) miranda kerr hiç gülecegim yoktu ahaha:)
Abi konuyla alakasiz ama siz bursadamı oturuyorsunuz ve neresinden

istanbul halkalı
PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tam yerinde bir paylaşım olmuş abim :) "cuk" diye bu kadar oturur bir yazı :) tabi anlayana saz :)

Eyw Kardeşim Sen Cansın

Miranda Kerr candır bilmiyor musun? :) Victoria Secret'te en çok sevdiğim manken bayılıyorum ona, çok büyük hayranıyımdır. Daha geçenlerde sayfasını sattım, sattıktan 1 ay sonra sayfa kapandı. Ayrılığa sayfa bile dayanamadı düşün yani :)

benim dna mdA SİZ KELİMESİ YYOOKK BEN BÖYLE ALIŞTIMM KARDEŞİM DERİM HOCAM DERİMM BEN :)

Nerden cıktı bu yaaa güzelmiş

:)

Miranda Kerr candır bilmiyor musun? :) Victoria Secret'te en çok sevdiğim manken bayılıyorum ona, çok büyük hayranıyımdır. Daha geçenlerde sayfasını sattım, sattıktan 1 ay sonra sayfa kapandı. Ayrılığa sayfa bile dayanamadı düşün yani :)

Banada Bi Sayfa Yaparmısın Kardeş:)

benim dna mdA SİZ KELİMESİ YYOOKK BEN BÖYLE ALIŞTIMM KARDEŞİM DERİM HOCAM DERİMM BEN :)

en güzeli:)

................................................................................................................

Son düzenleme: