petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Satmıyorum :)

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Ümit BAY tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Genelde Face Yazardım Ama Çok Güzel Bi Yazı Oldugundan Ve Bu Sıralar Bu Şekilde Özel Mesajlar Ve Faceden Abuk Subuk Eklemeler Olunca Burada Paylaşmak İstedim Hem Komik Hemde Yerinde :)

-Facebook'da yediği haltlar yüzünden ''arkadaş eklemeleri'' yasaklanan kardeşlerime,
    -Tanımadığı insanlara ''sen'' diye hitap eden kardeşlerime,
    -Başkasının kuşlarını örnek göstererek ''böyle bir kuş arıyorum'' diyen kardeşlerime,
    -''Koca kafalı, geniş omuzlu, uzun tüylü, gözleri görünmeyen, gerdanı düzgün bir kuş arıyorum'' diye söze başlayan kardeşlerime,
    -Profil Fotoğrafına, ''Al pacino, Sedat Peker, Brad Pitt'' gibi masal karakterlerinin fotoğraflarını koyan kardeşlerime,
    -İkide bir tipsiz, tipsiz kuşların resimlerini paylaşıp milletten ''maşallah'' dilenen kardeşlerime,
    -Eli bir türlü ''beğen'' butonuna gitmeyen ama piyasada herkesden fazla görünmeye çalışan kardeşlerime,
    -Her Cuma Kuran'dan ayetler paylaşıp, her pazartesi çakallık peşinde koşan kardeşlerime
    -Selamın Aleyküm diye söze başlayıp, kuşun fiyatını öğrendikten sonra, bir eyvallah deyip teşekkür etmeyi bana fazla gören kardeşlerime,

kuş satmıyorum ,

2. Hürkan YILMAZ

Abi konuyla alakasiz ama siz bursadamı oturuyorsunuz ve neresinden

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#2 Hürkan YILMAZ, 26 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  3. Tevfik AKTUNÇ

Bilmeyen kişiler "böyle bir kuş arıyorum" cümlesini fotoğraflarla satın alacağı kişiye atmaları bence normal.
    Profil fotoğrafı "Miranda Kerr, Angelina Jolie vb." gerçek karakterler olması lazım bu arada :)

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Tam yerinde bir paylaşım olmuş abim :) "cuk" diye bu kadar oturur bir yazı :) tabi anlayana saz :)

5. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Yok Tevfik Kardeşim sende ne yaptın :) miranda kerr hiç gülecegim yoktu ahaha:)
    Eyw Kardeşim Sen Cansın

6. Nilgün BULUT

Nerden cıktı bu yaaa güzelmiş

7. Tevfik AKTUNÇ

Miranda Kerr candır bilmiyor musun? :) Victoria Secret'te en çok sevdiğim manken bayılıyorum ona, çok büyük hayranıyımdır. Daha geçenlerde sayfasını sattım, sattıktan 1 ay sonra sayfa kapandı. Ayrılığa sayfa bile dayanamadı düşün yani :)

8. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Bilmukabele ağabeyim :)

9. ismail baktır

benim dna mdA SİZ KELİMESİ YYOOKK BEN BÖYLE ALIŞTIMM KARDEŞİM DERİM HOCAM DERİMM BEN :)

10. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    :)

Banada Bi Sayfa Yaparmısın Kardeş:)

en güzeli:)

11. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ................................................................................................................

#11 Volkan SARSAN, 26 Ocak 2014
    Son düzenleme: 27 Mart 2016
  12. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Aynen:)

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş