Karadeniz Pet

Şehitler ölmez Vatan Bölünmez Kuşum efe :)

• Konbuyu başlatan beyaban
  • Başlangıç tarihi
Gerçekten mükemmel bir eğitim ile bunu söyletmeniz gurur verici..Emeğinize sağlık..

valla helal olsun.
nasıl eğitiimi nasıl verdınız bole

Maşallah, Allah nazardan saklasın, tüyü kadar ömrü olsun...

valla helal olsun.
nasıl eğitiimi nasıl verdınız bole

23 günlüktü aldığım da :) neredeyse 15 gün kabuksuz kuş yemini ağızımda kırıp besledim :) sonrası zaten kuşun vasıfı varsa seni bırakmıyor :) durmadan konuşman iççin dudağımı aşağıya cekiyor :) ama ilk kelime çok önemli ilk kelimeyi konuşana kadar neredeyse 10 gün belirli aralıklarla aynı kelimeyi tekrarladım. ilk kelime net söyleneye kadar devam :) sonra kendiliğinden geliyor :)

çok güzel konuşan insanla oynamayı çok seven kuşum vardı eş aldım herşey bitti, herşey hatunu görünceye kadarmış meğer :) neyse sağlıklı olsunlarda bizde yavrularını eğitiriz inşallah :)

çok güzel konuşan insanla oynamayı çok seven kuşum vardı eş aldım herşey bitti, herşey hatunu görünceye kadarmış meğer :) neyse sağlıklı olsunlarda bizde yavrularını eğitiriz inşallah :)

Benim arkadaşımın da kuşu vardı :) getirdik benim kuşun yanına dönüpte bakmadı bile :D İnsan üzerinden ayrılmıyor :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

Maşallah, Allah nazardan saklasın, tüyü kadar ömrü olsun...

çok teşekkür ederim

Maşallah milliyeçi kuş. Helal sana

maşallah Allah ım esirgesin

Masallah cok guzel egitmissiniz ayrica cok dogru soyluyor Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez

Maşaallah keyifli hobiler

=) hepinize çok teşekkür ederim inş daha da güzel konuşmalarla tekrar paylaşım yapacağım ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:21 -->-> Daha önceki mesaj 01:51 --

Nette paylaşıma düşmüşümüz =)

Maşallah ona hem çok tatlı hemde güzel konuşuyor :)

hepinize çok teşekkür ederim. Öncelikle www.muhabbetkusu.com.tr de aldığım tavsiye, aldığım besin ve besin takviyeleri ile sağlıklı bir kuşum oldu. Bi kaç tv den de bi kaç dakikalık gösteri istediler ama red ettim :D neyse ilginiz için hepinize çok teşekür ederim

Geri