petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Selaaaam limon ben

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Nilgün BULUT tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Nilgün BULUT

Selaaaam yosun ben

Artik bizde burdayiz arkadaslar merhaba adım limon bugun alindim.annem dayanamadi taze taze çekti koydu.:)))hazirliksız yakalandım kusura bakmayın..ırkımı bilemiyorum.sizlerden anneme bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum :)))
    Henuz 45 yada 50günluk oldugumu biliyorum.yem kırabiliyorum.dal darıda yiyebiliyorum.beslenmemde sıkıntım yok cok şukur.sizinle olmaktan mutluluk duyuyorum.tüm arkadaşlarıma bol saglıklı günler dilerim :)))

azcık büyüyüyeimde annemden bir erkek arkadaşda isticeeem.aslında annem beni tek beslemek istiyordu ama burdaki çift kuşlara bakıyormuş hep ve çooook hoşuna gidiyormuş.benide yalnızlığa terk etmek istemiyormuş.buyuzdende ilerde eş alcakmış :))))

annem yumurta maması yaptı geldiğimde ama sanırım biraz midem doluydu bu sebeble azcık tadına baktım bıraktım.sanırım bugdayda çimlendiriyormuş şuan nasıl birşey tadını bilemiyorum.umarım seveceğim birşeydir:)))).

şuan ortalığı kesiyorum.kimden zarar gelecek k,m ben, sevecek diye.arada kafesime yaklaşılıyor biraz tedirgin oluyorum ama çokda korkmuyorum sanırım.alışıyormuyum ne:D :D:D:D

bu kafesim :D şimdilik bana yeter gibi ama eşim gelince değişcez

tatatata taaaaaam buda benim limon

sıcak bir elde dinlenmesi gibisi yokmuş vallaha.bizim oralarda hiç böyle birşey yoktu :((.

amanın burda bir kuytu yer buldum sanırım :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Saygılar abilerim ablalarım

İMZA:LİMON

#1 Nilgün BULUT, 13 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2013
  2. Tevfik AKTUNÇ

Maşallah Limon'a diyelim o zaman, ömrü uzun olsun ;)

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    maşallah benim erkeğin ufağı :) kırık bir kuşa benziyor büyüdükçe daha bir belirginleşir. şimdiden hayırlı olsun :)

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    maşallah çok güzel

5. Nilgün BULUT

Teşekkür ederim tevfik bey ve ercan bey :))

6. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    güzel bir kuş hayırlı olsun

7. Çetin ATIŞ

maaşallah çok güzel bir kuşsun limon :)

8. Gökhan KARAALİ

Meraba Limon Aramıza Hoşgeldin. Tüylerin Kadar Ömrün oLur İnş

9. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    aaaaaaaaa maşallah çok güzel.allah ömrünü uzun etsin.adınıza sevindim nilgün hanım

10. Nilgün BULUT

Abilerimmmm tesekkür ederimmm :))) hepicinizeeee

11. Aylin ACAR

çok tatlı yaa

12. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    nedense yazınızı okuduktan sonra çok duygulandım..limonum annen seni çok seviyormuş

13. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

buda bizim hürrem ile sülüman :D

kuş cok güzel uzun ömür versin Alllah...

14. Nilgün BULUT

Teşekkür ederim escape abi.umarim abisindir.bide ablaysan.simdiden özurdilerim:))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:31 -->-> Daha önceki mesaj 01:30 --

Teşekkur ederim selen ablaaa.evet bende onu tanıdıkca severim korkmam inşallah:)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:35 -->-> Daha önceki mesaj 01:31 --

Aaaa cem abiiii aslında biliyormusun bende beyaz atlı prensimi beyaz almasını istiyorum.hemde cok gec bi tarihte degl.ben yawrulugumu atlatıp 3 aylikken istesem erkek arkadaş olurmu.oda benim gibi 3aylık olur birlikte büyürüz alışırız birbirimize olurmu böyle bisey cem abi?

15. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

olur tabiki niye olmasin

16. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    masallah güzel bir kuş hayırlı olsun yenı evınde mutluluklar lımona :)

17. Nilgün BULUT

Heee tamam ozaman ben sölim anneme alsın bana hafta ici.aeni aldigi yerde bi arkadasım vardı bembeyaz.umarım erkektirde alırız onu bana :))))
    Yardimin icin tsk ederim cem abi

18. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

rica ederiz limon :D

19. Nilgün BULUT

Saygılar ....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:07 -->-> Daha önceki mesaj 01:54 --

20. Sertaç Arslan

Beğenileri:
    9
    Nilgün Hanım,
    Hayırlı olsun yeni kuşunuz.

Siz farklı forumlarda gördüğüm kadarıyla kuşları çok seviyorsunuz. Yosun sizin olduğu için çok şanslı burdan söylüyorum kıymetinizi bilsin :)

Şuanda sadece Yosun mu var sizde Cennette vardı bi ara.

Sayfayı Paylaş