Karadeniz Pet

Selaaaam limon ben

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
N

Nilgün BULUT

Guest
Selaaaam yosun ben

Artik bizde burdayiz arkadaslar merhaba adım limon bugun alindim.annem dayanamadi taze taze çekti koydu.:)))hazirliksız yakalandım kusura bakmayın..ırkımı bilemiyorum.sizlerden anneme bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum :)))
Henuz 45 yada 50günluk oldugumu biliyorum.yem kırabiliyorum.dal darıda yiyebiliyorum.beslenmemde sıkıntım yok cok şukur.sizinle olmaktan mutluluk duyuyorum.tüm arkadaşlarıma bol saglıklı günler dilerim :)))

azcık büyüyüyeimde annemden bir erkek arkadaşda isticeeem.aslında annem beni tek beslemek istiyordu ama burdaki çift kuşlara bakıyormuş hep ve çooook hoşuna gidiyormuş.benide yalnızlığa terk etmek istemiyormuş.buyuzdende ilerde eş alcakmış :))))

annem yumurta maması yaptı geldiğimde ama sanırım biraz midem doluydu bu sebeble azcık tadına baktım bıraktım.sanırım bugdayda çimlendiriyormuş şuan nasıl birşey tadını bilemiyorum.umarım seveceğim birşeydir:)))).

şuan ortalığı kesiyorum.kimden zarar gelecek k,m ben, sevecek diye.arada kafesime yaklaşılıyor biraz tedirgin oluyorum ama çokda korkmuyorum sanırım.alışıyormuyum ne:D :D:D:D

bu kafesim :D şimdilik bana yeter gibi ama eşim gelince değişcez

tatatata taaaaaam buda benim limon

sıcak bir elde dinlenmesi gibisi yokmuş vallaha.bizim oralarda hiç böyle birşey yoktu :((.

amanın burda bir kuytu yer buldum sanırım :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Saygılar abilerim ablalarım

İMZA:LİMON

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah Limon'a diyelim o zaman, ömrü uzun olsun ;)

maşallah benim erkeğin ufağı :) kırık bir kuşa benziyor büyüdükçe daha bir belirginleşir. şimdiden hayırlı olsun :)

güzel bir kuş hayırlı olsun

Meraba Limon Aramıza Hoşgeldin. Tüylerin Kadar Ömrün oLur İnş

aaaaaaaaa maşallah çok güzel.allah ömrünü uzun etsin.adınıza sevindim nilgün hanım

nedense yazınızı okuduktan sonra çok duygulandım..limonum annen seni çok seviyormuş

buda bizim hürrem ile sülüman :D
1470424_3729150925156_1851775503_n.jpg

kuş cok güzel uzun ömür versin Alllah...

Teşekkür ederim escape abi.umarim abisindir.bide ablaysan.simdiden özurdilerim:))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:31 -->-> Daha önceki mesaj 01:30 --

nedense yazınızı okuduktan sonra çok duygulandım..limonum annen seni çok seviyormuş

Teşekkur ederim selen ablaaa.evet bende onu tanıdıkca severim korkmam inşallah:)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:35 -->-> Daha önceki mesaj 01:31 --

buda bizim hürrem ile sülüman :D
1470424_3729150925156_1851775503_n.jpg

kuş cok güzel uzun ömür versin Alllah...

Aaaa cem abiiii aslında biliyormusun bende beyaz atlı prensimi beyaz almasını istiyorum.hemde cok gec bi tarihte degl.ben yawrulugumu atlatıp 3 aylikken istesem erkek arkadaş olurmu.oda benim gibi 3aylık olur birlikte büyürüz alışırız birbirimize olurmu böyle bisey cem abi?

Teşekkür ederim escape abi.umarim abisindir.bide ablaysan.simdiden özurdilerim:))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:31 -->-> Daha önceki mesaj 01:30 --

Teşekkur ederim selen ablaaa.evet bende onu tanıdıkca severim korkmam inşallah:)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:35 -->-> Daha önceki mesaj 01:31 --

Aaaa cem abiiii aslında biliyormusun bende beyaz atlı prensimi beyaz almasını istiyorum.hemde cok gec bi tarihte degl.ben yawrulugumu atlatıp 3 aylikken istesem erkek arkadaş olurmu.oda benim gibi 3aylık olur birlikte büyürüz alışırız birbirimize olurmu böyle bisey cem abi?

olur tabiki niye olmasin

Heee tamam ozaman ben sölim anneme alsın bana hafta ici.aeni aldigi yerde bi arkadasım vardı bembeyaz.umarım erkektirde alırız onu bana :))))
Yardimin icin tsk ederim cem abi

Nilgün Hanım,
Hayırlı olsun yeni kuşunuz.

Siz farklı forumlarda gördüğüm kadarıyla kuşları çok seviyorsunuz. Yosun sizin olduğu için çok şanslı burdan söylüyorum kıymetinizi bilsin :)

Şuanda sadece Yosun mu var sizde Cennette vardı bi ara.