Karadeniz Pet

Selamlar

Hüseyin U.

Yeni Üye
Sakarya'da 1 muhabbet kuşu sahibi hobiciyim

Forumu 2 Gün Önce Keşfettim bir çok bilgi mevcut muhabbet kuşu ile ilgili umarım sağlıklı paylaşımlarınıza devam edersiniz takipteyim :D :D

Buda yanlış bilmiyorsam yaklasık 50 günlük olan erkek muhabbet kuşum

VAYpNq.jpg

ym42d7.jpg

QJM1AA.jpg

kendisini petshop'dan aldım onun yaşıtındaki muhabbetlerden çok büyük duruyordu bildiğin devdi :D
petshop'dan aldığım için mi bilmiyorum çok korkaktı aldığımda (40 günlük'tü) korkak olduğu icin ilk üçgün hiç temasa geçmedim kendisi şuan
en fazla omzuma geliyor zamanla hiç korkmayacak diye umut ediyorum
birde kuşun cinsi hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim saygılar :D;)

Son düzenleme:
Resimler çok uzak yorum yapamayacağım, hoş geldiniz foruma; (ayrıca sizdemi şu oyunu oynuyorsunuz, Gofretin reklam yapar gibi durmuş:) )

Hoşgeldiniz, maşallah kuşunuza...

foruma hoşgeldiniz
kuşunuz anladığım kadarıyla hollanda ırkı olabilir

Maşallah, hoş geldiniz :) Rengi çok güzelmiş kuşunuzun... :)

Hoşgeldiniz, maşallah kuşunuza...

Hoşbulduk Teşekkürler :D

foruma hoşgeldiniz
kuşunuz anladığım kadarıyla hollanda ırkı olabilir

Hoşbulduk olabilir ırk olarak jumbo dedi aldığım kişi ama bilemiyorum bende doğrumu yanlış mı :D

Maşallah, hoş geldiniz :) Rengi çok güzelmiş kuşunuzun... :)

Hoşbulduk gözüm onu kesti bir çok dükkan gezdim ama yine bu kuşa döndüm bunu gördükten sonra diğer kuşlar gözüme o kadar iyi gözükmedi ne diyim :D

Son düzenleme:
Hoşbulduk Teşekkürler :D

Hoşbulduk olabilir ırk olarak jumbo dedi aldığım kişi ama bilemiyorum bende doğrumu yanlış mı :D

Hoşbulduk gözüm onu kesti bir çok dükkan gezdim ama yine bu kuşa döndüm bunu gördükten sonra diğer kuşlar gözüme o kadar iyi gözükmedi ne diyim :D

ben resimlerden hollanda olarak anladım ama jumbo(ingiliz) de olabilir tam emin değilim ama hollanda gibi geldi bana :)

ben resimlerden hollanda olarak anladım ama jumbo(ingiliz) de olabilir tam emin değilim ama hollanda gibi geldi bana :)

Hocam doğrudur ben o kadar bilgili değilim güzelliği ve iri görünüşüne aldandık ne diyim :D

Nasip olursa güzel bir dişi almayı düşünüyorum jumbo yada show jumbo fark ediyormu

bilmiyorum ama bu kuşların görünümü hoş duruyor :D

Hoşbulduk teşekkürler :D

Hosgeldiniz, masallah cok tatli bisey bu :) Ilerde yavrularini da alirsiniz insallah

Hocam doğrudur ben o kadar bilgili değilim güzelliği ve iri görünüşüne aldandık ne diyim :D

Nasip olursa güzel bir dişi almayı düşünüyorum jumbo yada show jumbo fark ediyormu

bilmiyorum ama bu kuşların görünümü hoş duruyor :D

show jumbolar biraz daha iri oluyor

Öncelikle Aramıza Hoşgeldin Kuşunuzda Çok Güzel Maşallah.

hoşgeldiniz.keyifli forumlar.

Hoşgeldiniz (= Mubişiniz çok güzel bana da ingiliz kanı var gibi geldi ama safkan değil. Maşallah rengi duruşu harika tüyü kadar ömrü olsun. Keyifli forumlar (=

Hosgeldiniz, masallah cok tatli bisey bu :) Ilerde yavrularini da alirsiniz insallah

Hoşbulduk inşallah yavrularınıda görürüz teşekkürler :D

Hoş geldin hemşerim. :)
Keyifli sohbetler olsun.

show jumbolar biraz daha iri oluyor

Hm Teşekkürler bilgi için :D

Bana da ingiliz gibi geldi. Hoşgeldin foruma

Hoşbulduk ben pek bilmiyorum olabilir :D

Öncelikle Aramıza Hoşgeldin Kuşunuzda Çok Güzel Maşallah.

hoşgeldiniz.keyifli forumlar.

Hoşgeldiniz (= Mubişiniz çok güzel bana da ingiliz kanı var gibi geldi ama safkan değil. Maşallah rengi duruşu harika tüyü kadar ömrü olsun. Keyifli forumlar (=

Hoşbulduk kanı hakkında pek bilgili değilim olabilir ama öylede olsa alıştık artık :D