Karadeniz Pet

Seramik ısıtıcı ampul

ALİ MARAL

Yeni Üye
ARKADAŞLAR MERHABALAR

Herkese iyi forumlar,
foruma yeni katılmakla beraber bir sorum olacak.
hobi üretimi yapmak için MDF üç katlı 60*40*40 üretim kafesi yaptım.
boş bir dairenin 15 metrekarelik odasının köşesine kafesi koydum.
bazı forumlardaki üstatlardan gerekli bilgileri topladım,kuş temini konusuda tamam gibi,
sadece ISITMA sorunum kaldı.
bu konudada odayı ısıtmak yerine kafesi ısıtmak istiyorum.araştırmalarım neticesinde seramik ampul ısıtıcıya karar verdim.bu konuda seramik ampul yeterlimi.
üstatlardan öneri ve yorumlarınızı bekliyorum.

SAYGILAR

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

arkadaşlar konuyu yanlış yere açtım herhalde,tavsiyeleri olan yokmu?

konuyu DIY bölümüne moderatörler taşıyacaktır. kafesinizin 3 bölümü kapalı olduğu için ısı kaybınız çok fazla olmaz. ama kafeslerin bulunduğu oda çok soğuk oluyorsa tek haneli rakamlar gibi o zaman seramik ısıtıcı yetersiz kalabilir. çünkü o bir bölgeyi ısıtacaktır ve ayarlandığı ısıya ulaşana kadar durmadan çalışıp neredeyse soba kadar elektrik tüketecektir.

levent abi istanbul avcılardayım,
oda sabah ve akşam tüm gün güneşi alan bir yer.
şuan oda 14 derece normalde 10 derecenin altına düşmüyor.

Abi birde diğer forumda özelden gönderdiğin resimleri bir türlü açamadım.bilgisayarımla alakalı kısmetse yanına gelip alıcam yavruları

14 derecelerde ise sıkıntı olmaz.Hem üretim yapabilirsin hem de problemsiz yaşarlar.
Bende de çok soğuk günlerde 14-15 derece çivarına düşüyor.Problem yaşamadım henüz.