Karadeniz Pet

Ses Değişimi/Kısıklığı

Gizem Koca

Yeni Üye
Merhabalar, dişi muhabbet kuşumun sesinde 3 gündür bir değişiklik var. Çok tiz bir ses çıkarıyor, iki demiri birbirine sürtünce çıkan ses gibi. Baktım bronşit belirtisi, soğuk algınlığı olabilir diye yazıyor fakat şuan 2 tane yavrusu var ve genelde yuvada, hava akımı olan hiçbir yere koymadım.. Halsizlik vs gibi herhangi başka bir belirti yok. Ne olabilir, ne yapabilirim, bilgilendirirseniz sevinirim..

Merhabalar, dişi muhabbet kuşumun sesinde 3 gündür bir değişiklik var. Çok tiz bir ses çıkarıyor, iki demiri birbirine sürtünce çıkan ses gibi. Baktım bronşit belirtisi, soğuk algınlığı olabilir diye yazıyor fakat şuan 2 tane yavrusu var ve genelde yuvada, hava akımı olan hiçbir yere koymadım.. Halsizlik vs gibi herhangi başka bir belirti yok. Ne olabilir, ne yapabilirim, bilgilendirirseniz sevinirim..

benimkide sürekli kısık sesle inliyor resmen . Alttaki videomu bi izleyin aynı ses mi benimki gece bile böle ötüyor

Ağlayan Kuş | İzlesene.com Video
Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Evet.hasta olma ihtimali yüksek.

benim oğlumda çok bağırınca sesi kısılıyor mesaiye başladı 08.25 de uyuyana dek ciyak ciyak bağıracak :)

Geri