petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ses Değişimi/Kısıklığı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Gizem Koca tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Gizem Koca

Gizem Koca New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, dişi muhabbet kuşumun sesinde 3 gündür bir değişiklik var. Çok tiz bir ses çıkarıyor, iki demiri birbirine sürtünce çıkan ses gibi. Baktım bronşit belirtisi, soğuk algınlığı olabilir diye yazıyor fakat şuan 2 tane yavrusu var ve genelde yuvada, hava akımı olan hiçbir yere koymadım.. Halsizlik vs gibi herhangi başka bir belirti yok. Ne olabilir, ne yapabilirim, bilgilendirirseniz sevinirim..

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    benimkide sürekli kısık sesle inliyor resmen . Alttaki videomu bi izleyin aynı ses mi benimki gece bile böle ötüyor

Ağlayan Kuş | İzlesene.com Video
    Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

3. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Evet.hasta olma ihtimali yüksek.

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    benim oğlumda çok bağırınca sesi kısılıyor mesaiye başladı 08.25 de uyuyana dek ciyak ciyak bağıracak :)

5. aykut&paşa

aykut&paşa New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş