petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ses Kaydedip Ruhi'ye dinletme olayı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve britony tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. britony

britony New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar sesimi 5-10 dk'lık bir kayıtla evde olmadığım zamanlarda Ruhi'ye (benim minnoş) dinletsem hem konuşma yetisi hem de bana daha çok alışma konusunda faydası olur mu?
    Bilgili arkadaşlarım yorumlarını esirgemezse sevinirim :)

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kus erkek ve yavru ise bu sekilde konusturabilirisn ama seni görürken dinletrisen daha faydalı olur

3. OzanEsmrsy
    Gizli

Muhabbet kuşları sevdiği kişileri taklit etmeyi sever
    Karşıdaki kişi canlı olması gerekiyor Bir makinayı sevmiyeceği için bu işe başlamadan son verin bence gereksiz strese girecektir kesinlikle tavsiye etmiyorum

#3 OzanEsmrsy, 4 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ocak 2014
  4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    dınlete bılırsın benımkıler 24 saat kanarya sesı dınlıyorlar ve taklıt edıyorlar bır sıkıntı yok

5. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    evet Ozanın dediği gibi muhabbet kuşları sevdiği kişileri taklit eder.Aga sende biraz emek ver kolaya kaçma 5-10 dk sen söyle ne olcak sanki.hem kuşunda eğlenir böylece

6. Sertaç Arslan

Beğenileri:
    9
    İşe yarayacaktır ancak tek başına yeterli olmaz vaktin olduğunda da aynı ses kaydını kuşunun karşısında onunla ilgilenerek tekrarlarsan çok daha yararlı olur.

7. britony

britony New Member

Beğenileri:
    0
    Cevaplar için teşekkürler.
    Zaman ayırmayı tabiki çok istiyorum, zaten eve geldikten sonra sürekli benimle birlikte. Ama sabah erkenden işe gittiğim için özellikle sabahları haftasonları haricinde hiç zamanım olamıyor. Yoksa onu çok seviyorum tabiki ilgileniyorum :)
    Strese girebilme ihtimalini göz önünde bulundurarak ses kaydı olayından vazgeçtim sanırım :)

8. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    evet işte tam bu şekilde yapmalısınız

9. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Dinletebilirsin ama pek faydası olmaz sen kendin ögretirsen daha cabuk ve kolay ögrenir.

10. ilkkuşum
    Gizli

ilkkuşum Guest

dün aldığım kuşa alışsın diye kuş sesi dinletebilir miyim? tek kaldı yavru

Sayfayı Paylaş