petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ses seda yok :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert KOZALI tarafından 17 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba ilk yumurtamız pazar günü gelmişti aradan 2 gün geçti ama ses seda yok dişi kuşumun popo kısmı şiş şuanda yumurta tıkanmasımı olmuştur :(

2. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    eğer bugün icindede cıkmassa büyük ihtimalle yumurta icinde kırılmıştır böyle durumlarda kuşlar bidaha doğurmuyor geneli

3. Seher Ün ERTEK
    Gizli

arkadaşım allah yardımcın olsun ben bir kuşumu o hastalıktan kaybettim inşallah senınkı kurtulur formda bu konu mevcut istersen birdaha gözden geçir arkadaşlar yardımcı olacaktır inşallah iğleşir :(

4. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    yani kuşta hasta olma ihmali olucağını sanmıyorum sadece içinde hala yumurta var sanırım yani eğer 2 gün içinde çıkmazsa ne yapmalıyım o konuda

5. Seher Ün ERTEK
    Gizli

popo kısmına zeytın yağı surun iyice ve bir uzmana başvurun böle birkaç kez yumurtanın çıkarıldığını duydum

6. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

hocam tıkanmalar genç veya yaşlı kuşlarda olur ve kuluçkanın ilk yumurtasında olur yumurta oluşumunu geç tamamlamş olablr

7. Fdevil
    Gizli

Fdevil Guest

Arkadaşlar tıkanma olan kuş kafes tabanında yada yuvada aşırı durur ağrı çektiğini anlarsınız zaten,ozamanda ağızdan bir damla zeytin yağı ve popoyada bir miktar zeytin yağı sürünüz.Ama bir çok kuşta kalsiyum eksikliğinden dolayı geç yumurtlayabilir.

8. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Evet kuşum genç ve ilk yumurtası yarında yumurtlamazsa popusuna zeytinyağı sürücem ama korkup yavruyu düşürme gibi bir ihtimali varmı elime alıptamı sürücem?

9. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Kalsiyum eksikliği olucağını zannetmiyorum gaga taşı,kuş kumu ve suda mineral ilacım var

Sayfayı Paylaş