Karadeniz Pet

Şevket'in Cinsiyeti ?

Yunus ERTUĞRUL

Yeni Üye
Erkek diye aldım hatta adınıda Şevket taktım.. yeni başladığım için pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

KZRobV.jpg

wOO4jZ.jpg

daha küçük dönmezse dişi gibi geldi ama bilmiyorum daha usta arkadaşları dinlemek lazım :):)

Erkek gibi İkinci resim de düzgün çıkmamış

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
yeni fotoğraflar çekip ekleyeceğim teşekkürler arkadaşlar

Bence biraz daha büyümesini beklemek lazım . Daha net bir resim olursa daha iyi anlaşılır tabi :)

eolR12.jpg

x8o7JV.jpg

xJBymo.jpg

wv7v96.jpg

daha net çekmeye çalıştım umarım anlaşılır :)

Erkek hocam..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cerede en alttaki fotoğrafta renk yok gibi bazı resimlerde ise mor gibi :-/ hal ve hareketleri nasıl kuşun

Cerede en alttaki fotoğrafta renk yok gibi bazı resimlerde ise mor gibi :-/ hal ve hareketleri nasıl kuşun

evet alttaki fotoğrafta renksiz görünüyor ama normalde öyle değil burun deliğinin olduğu kısımda çok az beyaz var çevreside mor

Alalı bi 10 gün falan oldu sessiz sakin bi kuş pek hareketli değil kuşun kanadı makaslanmıştı makaslanan tüyleri çektim artık ondanmıdır strestemidir bilemiyorum ... Hep tünekte bazen yemliği çıkarıyorum 1-2 saatliğine elime alıştırmak için açıkınca biraz hareketleniyor o kadar onun dışında çıt yok hareket yok :(

Son düzenleme:
Yazık ya şu hayvanların kanatlarından ne isterler anlamıyorum hiç Allah bildiği gibi yapsın bunu yapan adamları !! B vitamini kullanın biraz bence biraz bakımla kendine gelir

Yazık ya şu hayvanların kanatlarından ne isterler anlamıyorum hiç Allah bildiği gibi yapsın bunu yapan adamları !! B vitamini kullanın biraz bence biraz bakımla kendine gelir

Teşekkürler hocam dikkate alacağım önerinizi

ilgilenen herkese çok teşekkür ederim ayrıca

dostum benim arya da bu renkti sonradan iyice beyazladı. Baattin deyip durdum kıza. bence dişi. açık mavi gibi gördüm ben fotoğraflarda.

Erkek gibi görünüyor. Dişi de olsa sorun olmaz. Şevket diye bayan ismi de var :)

:D iyice şüphede kaldım sanırım cinsiyet belirlemek için henüz erken en iyisi bi kaç ay sonra yeni fotoğraflar eklemek :)

Ben % 90 erkek diyorum ama bir foto diğerini tutmuyor. Arada dişi gibi de görünüyor ama ağırlık olarak hakkımı erkek demekten yana kullanıyorum :)

Bildiğim kadarıyla 3 aylığa girdiğinden itibaren cere haraketlenmeye başlıyor benim kuş en fazla 3,5 aylık olması lazım ceresi haraketlendi ve hocam şunu söyliyim sana alıştıktan sonra 3 aylık olduğu gibi zıpır bir muhabbet kuşun olucak :)

erkek kurcalamayın fazla :S