Karadeniz Pet

Shakira İle Tanışma Hikayemiz !!!!!!

Murat KARAYILAN

Onursal Üye
Shakira ile Tanışmamız Aslında Halamın Sayesinde ve beni bu işe merak salan Bir kişi yaptı.Kendisine Sonsuz Teşekkürlerimi İletiyorum Halam Shakira'yı Komşusu bakamadığı için bana getirdi .Ben de Kabul ettim Ve aldım iyiki de almışım shakirayla çok iyi anlaştık O Bize bizde O na Alıştık. Artık Shakira'ya Eş Alma Zamanı gelmişdi .Shakiraya Eş Bulmak için araştırmalara başladım 2 ay sonra Shakira'ya Eş bulduk.Adını da Şakir Koyalım Dedik.Neyse Shakirayla Şakiri aynı kafes koyar koymaz Bizim şakir Bu kadar kısa sürede bunu yapacağını beklemiyordum açıkcası ve yaptı kur yapmaya başladı .1-2 Hafta sonrada Eş oldular.Ve dünyalar Tatlısı 3 Tane Yavruları oldu. Ve sağlıklı ve mutlu bir Aile oldular.Böyle bir çiftim olduğu için Çok mutluyum ve şanslıyım.Allah herkeze bu mutluluğu Tatsın........ Shakira

Maşallah kardeşim , Shakira senin hobine başlamana vesile olmuş. Umarım her daim böyle sağlam kan kuşların olur..

Son düzenleme:
Maşallah kuşlar ve zilleri çok güzelmiş :)

Masallah hayirli uretimler kardesim

hayırlı üretimler.

Maşallah kardeşim , Shakira senin hobine başlamana vesile olmuş. Umarım her daim böyle sağlam kan kuşların olur..

Aynen Öyle Serkan Abi ;) İnşallah abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

hayırlı üretimler.

Masallah hayirli uretimler kardesim

Hayırlı olsun, renkler güzelmiş.

Çok Teşekkür ederim arkadaşlar soalun. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Maşallah kuşlar ve zilleri çok güzelmiş :)

o Zilde El Yapımı Bu Arada :D

Son düzenleme:
Çok güzeller maşallah... :D

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun Murat abi nice yavrulara İnşaallah ...