Karadeniz Pet

Show Çift (2013 Üstvasıf Erkek Bilezikli 2013 Dişi Bilezikli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tanmalvic

Meraklı Üye
Not: Hatırlayanlar vardır belki. bu çifti 2-3 ay önce satışa çıkartmıştım ve yumurtlayana kadar satış devam edecek demiştim. kuşlar yumurtlayınca satışı iptal ettim. kuşlar ilk kuluçkasından 1 yavru büyüttükten sonra tekrar satışa açıyorum. dişi yine yuvayla ilgileniyor ve erkek son derece kızgın. yumurtlayana kadar tekrar satışta. garanti çift isteyenler kaçırmasın derim.

01 - Irkı: Show Çift

02 - Cinsiyeti: Çift

04 - Yaşı: 2013 Üstvasıf Erkek Bilezikli 2013 Dişi Bilezikli

05 - Sağlık Durumu: Gayet iyi

06 - Fiyatı: 450 TL son fiyat

08 - Geçerlilik Tarihi: yumurtlayana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: İstanbul Maltepe Küçükyalı

13 - İletişim: özel mesaj

14 - Açıklamalar: Çok iyi anlaşan çifttir. İlk kuluçkalarında 4 te 1 geldi. bundan sonraki kuluçkalarda daha yüzdeli yavru büyüteceklerdir :)

kuşlar yumurtlayana satışta.

B0YzgL.jpg

ZV43R3.jpg

oZvVlX.jpg

lylZRQ.jpg

VLdDRB.jpg

ngnloN.jpg

vL9P7A.jpg

ilk kuluçkalarından büyüyen yavru(almak isteyen olursa erkektir ve 150 tl son fiyatı):

dZLRDX.jpg

5mNBXL.jpg

QYP9NZ.jpg

bMvWpb.jpg

Son düzenleme:
Maşallah.Alana satana hayırlı olsun.

sağolun uğur bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 14:00 --

kuşları satışa koyunca devamlı yuvalığa girip çıkmaya başladılar. dişi yuvalığı kazıyor ama henüz eşleştiklerini görmedim. satıştan vazgeçmek üzereyim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

kuşlar yumurtladığı için satış iptal

Hayırlı olsun

Maşallah, güzel kuşlar.
Hayırlı satışlar dilerim.

kuşlar yumurtlayana kadar satışta.

Eski bir ilan olduğu için yeni bir satış konusu açarak ordan devam edelim, bu şekilde hem güncellenmiş hem de daha yararlı olur.

güncelledim zaten ama sorun değil. siz bu ilanı iptal edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...