petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

show jumbo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmath tarafından 14 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. mehmath

mehmath New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar herkese merhaba ,5 çift muhabbet kuşum var ama hiç birisi show jumbo deil resimlerine bakınca o kuşlarada özenmemk imkansız gibi.1 çift almak istiyorm ama bu kuşların çok değişik bir piyasası var sanırım fiyatları 2000 liralara kadar çıkıyomus ,bu işle ilgili bana verebileceginiz ipuçları varsa çok sevinirim biraz resimlere filan baktm arastırdım ama siz deneyimli arkadaslarımda bir kaç bişey söyler yönlendirme yaparsa çok sevinirim unutmadan belirteyim ankarada yasıyorum

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Yavrudan 150-200TL civarı alabilirsin tekini, eğer gözün çok yükseklerde değilse..

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Ankara da show jumbo ureticileri var vasifli istiyorsan 500 tl en az tanesi normal bir yavru 150 200 ediyor

4. mehmath

mehmath New Member

Beğenileri:
    1
    Hocam ankarada guvenilir satisini yapan bu isin kimler var gozum cok yukseklerde deil ama anne babasi duzgun olup kendisi orta halli kus alsam yeter

5. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    İl dışına satış yaparlarmi Acaba

6. mehmath

mehmath New Member

Beğenileri:
    1
    yok mu ankarada yönlendirebileceğiniz kimse :(

Sayfayı Paylaş