petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

show jumbo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmed Demir tarafından 28 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    S.a bir disi bir erkek show jumbo iki yavrum var ortalama 52 gunlukler kac kez ve ilk nezaman tuye girecekler ve tam olarak nezaman buyumeleri tamamlanacak mama yemiyorlar yumurta verdim sade onu da yemediler kalamar kemigi gaga tasi tuketiyorlar neler yapabilirim guzel buyumeleri icin ve cok fazla buyumeme gibi ihtimalleri varmi yani irilesmeme gibi bilgi verirseniz sevinirim tesekurler

2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    3 aylık ken tüyleri değişir
    mamayı ihmal etme
    içeriklerini değiştir sevecekleri bişey muhakkak çıkar
    sen sabırla yap onlar birgün yer
    2 3 aylık bir kuş dahada irilesmez boyut o dur

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    bu kuşların gelişmesi durmaz dönem dönemdir , ama kabataslak 7-8 aylık civarıydayken formlarını kazanırlar

4. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    benim kuşlar da 3 aylık tüye girdiler yumurta havuc maması verıyordum sebzeye geçtikten sonra sebze maması dışındaki mamaların yüzüne bakmıyorlar yine de yapıp verıyorum belki yerler

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    İlk tüylerini 3 ay civarındayken değişirler o zaman kendini gösterir, ikinci tüyleri 7-8 aylıkken değişip genelde alacakları son hale yakın hale gelirler.

6. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Tesekur ederim herkese

Sayfayı Paylaş