petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sıkıntısı nedir??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve sebnemrah tarafından 10 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. sebnemrah

sebnemrah Guest

merhaba arkadaşlar 1 çift muhabbet kuşum var erkek çok konuşkan neredeyse hiç susmuyor dişiye sürekli kur yapıyor. arasıra öpüşüyor gibi oluyor ama dişi olan sanki biraz aceleci olmak istemiyor. dişi zaman zaman erkeğin üzerine gidiyor ve tek ayağını kaldırarak erkeğin göğsüne koyup ittiriyor ama kaşınmaya gelince hemen yelkenleri suya indiriyor. arasıra dişi ayaklarını kaşıyor tırnaklarının arasını kaşıyor bu ayak kaşımayı hergün belli aralarda yapıyor.Baktım mantara raslamadım bu benim dişi kuşumun sıkıntısı nedir yardımcı olabilecek varmı?? hatta şuanda öpüşüyorlar anlamadım nasıl bir ilişki. bu kuşlar 2 hafta oldu tanışalı. dişi erkeğe nazaran 3 ay daha küçük gözüküyor.

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Biraz daha zaman tanıyın derim.2 hafta birbirlerine alışmaları için kısa bir süre

Sayfayı Paylaş