Karadeniz Pet

silinen video ve resimler hk...

Okan Şenol

Onursal Üye
sayın site yöneticileri bazı paylaştığımız videolar ve resimler silinmekte.bu paylaşımların neden silindiğiyle ilgili geri dönüş yapmanız mümkünmü

Evet benimde 1 tane eski bi konum silinmiş galiba bulamıyorum konunun adı yuvamız.

Belki site kurallarına uygun olmayan konular veyahut daha önceden açılmış olan konuları açıyorsunuzdur. Berrin abla Bazı konular silinebiliyor eski olduğu için. Hosting alanını kısıtladığı için.

Belki site kurallarına uygun olmayan konular veyahut daha önceden açılmış olan konuları açıyorsunuzdur. Berrin abla Bazı konular silinebiliyor eski olduğu için. Hosting alanını kısıtladığı için.

siteyle alakasız paylaştığımız bir konu yok zaten.bizim paylaştıklarımız aykırı şeyler ise,millet neler paylaşıyor

Belirttiğim gibi daha önceden forumda var olan bir konu açtıysanız silinmesi normal. Keyfi davranacaklarını zannetmiyorum. Site kurallarına göz atmanızda fayda var.

Belirttiğim gibi daha önceden forumda var olan bir konu açtıysanız silinmesi normal. Keyfi davranacaklarını zannetmiyorum. Site kurallarına göz atmanızda fayda var.

site kuralları hemen hemen her yerde aynı.ben zaten fazla konu açan biriyim.neyi açıp neyi açmadığımı iyi bilirim

Geri