Karadeniz Pet

Şimdiye kadarki olan hayvanlarımdan birkaçı :)

Cihat Türkmen

Onursal Üye
Şimdiye kadar olan hayvanlarımdan birkaçı :)

Bi' 2 katı daha var fakat o zaman bizim köyde telefon yoktu :D :D

sfb8m.jpg

sfb6f.jpg

s96kl.jpg

s96nm.jpg

mmdfw.jpg

jtbu9.jpg

jtb6x.jpg

jtb7d.jpg

jtbbf.jpg

jtb8y.jpg

jtb9c.jpg

jtbdd.jpg

jtbgd.jpg

jtbfp.jpg

jtbkt.jpg

Parkta bulduğum mantar hastalığını tedavi ettiğim ve sonra kaçıp giden kuşum :) Haydan geldi huya gitti :)
jtbfy.jpg

jtbhh.jpg

Kara danam :)
jtbnn.jpg

jtbr9.jpg

Resimleri kaybolduğu için hayatımdan geçen hayvanların temsîli resimleri de bunlar :)
jtbss.jpg

mpq0k.jpg

mpq0q.jpg

mpq0w.jpg

mpq10.jpg

mpq18.jpg

mpq1g.jpg

mpq1x.jpg

mpq23.jpg

Son düzenleme:
allah bagışlasın hepsini cihan güzel hayvanlar maşallah :)

Teşekkürler :) Çoğu şuan elimde olmasa da hepsi çok güzel hayvanlardı :) Gerçekten aramızda farklı bir bağ vardı.

Bir rott besleyen biri olarak sevindim :) Rott kadar oyuncu ve sahibine sahip çıkan köpek türü az bulunur.

Bir rott besleyen biri olarak sevindim :) Rott kadar oyuncu ve sahibine sahip çıkan köpek türü az bulunur.

Evet güzel hayvanlar :) Benimki pek oyuncu değildi gerçi ama baya meraklıydı :)
Yine de Golden' ı tek geçerim oyunculuk ve zekâ konusunda :) gerçi zekâda k9 daha ağır basıyor :)

aboooo Cihat bey siz tam hobiciymişsiniz..şimdiyekadar beslediğiniz hayvanlarınız halen duruyor olsaymış ..bi hayvanat bahçesi açardık valla :)

aboooo Cihat bey siz tam hobiciymişsiniz..şimdiyekadar beslediğiniz hayvanlarınız halen duruyor olsaymış ..bi hayvanat bahçesi açardık valla :)

Aynen öyle ustam ya :) Hastasıyım :) Birtek sürüngenlere ve heşerelere karşı fobim vardır :) gerçi sürüngenlerden iguananın ve bukalemunun hastasıyım orası aynı :) bildiğim kadarıyla sürüngenler sınıfına giriyorlar :)

Evet düşünmedim değil açıkçası :D Bahçeli bi' evimiz olmadığı için anam dua ediyor ona eminim :)) olsaydı çeşit çeşit kuşlar koyun kuzu doldururdum :)

Oyunculukta golden
Eğitime cevap vermede K9
Sahibini koruma ve komutlara itaat, ilk 1yaşına kadarda en oyuncu köpek Rott :)

cihat bey maşaallah...siz de de nerdeyse yok yok...devlet üretme çiftliği gibi :) ALLAH kolaylık versin...tabi hayvan sevgisi başka bi şey :) tebrikler...

cihat bey maşaallah...siz de de nerdeyse yok yok...devlet üretme çiftliği gibi :) ALLAH kolaylık versin...tabi hayvan sevgisi başka bi şey :) tebrikler...

Öyle :))) Çok teşekkür ederim ustam :)

Oyunculukta golden
Eğitime cevap vermede K9
Sahibini koruma ve komutlara itaat, ilk 1yaşına kadarda en oyuncu köpek Rott :)

Doğrudur :) ama Kangalımın yeri bende ayrıdır :) hiçbir şey yapmasın ama yanımda dursun :) asaleti yeter hemşehrimin :D

Geri