Karadeniz Pet

sırtında yara varmış!..

• Konbuyu başlatan Seda Kurşunlu Çal
  • Başlangıç tarihi
S

Seda Kurşunlu Çal

Guest
arkadaşlar kuşum ayaklarını verimli kulanamıyor. parmağıma çıkarken çok zorlanıyor. tünekte tek ayağını dinlendirirken arkaya uzatıyor çünkü karnına çekemiyor ayağını. kuşumu alalı bir buçuk hafta oldu. 2 aylık falan erkek. iştahı yerinde, uçuşu iyi. dün akşam tüylerini temizliyordu bi baktım kanatlarının altında kırmızı bölge var. yara gibi. kanamıyor. çok iyi göremedim. tam alışma sürecinde her geçen gün daha bi güveniyor bana. ben de bu yüzden elime almak istemiyorum. kendi kendine geçer mi ki? neden olabilir?

fotoğrafını çekemiyorum. kanatlarının altında. elime almak da istemiyorum korkutmamak için. ay çaresiz kaldım kuşta hiç bişey yok keyfi yerinde kendi geçer mi ki? bikere elime alsam hemen başa mı döneriz eğitimde? okdar uğraştım alıştırmak için :(

yara varsa mikrop kapmaması için önlem almalısınız alışır yine

Oncelik kusun sagligi oldugu icin elinize almaniz gerekiyor.

peki elime alcam kaçış yok anlaşıldı. aloevera süreyim mi? fotoğrafını da çekerim ozaman.

Yaranin ne oldugunu gormeden ilac tavsiyesinde bulunacaklarini sanmiyorum.

tamam çok haklısınız akşam fotoğrafını koyarım

Kuşların kanatlarının altında bazı bölgelerde tüy az olduğundan etini görmüş olabilirisiniz kuşu dikkatlice takip edin hasta veya yarası olan kuş zaten belli eder.

Biraz once elime aldım baktım yara kurumuş geçmek üzere. Fotoğrafını çekmedim. Zaten genel durumu iyi çok şükür. Teşekkürler ilginize.

Geri