petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Siteyle alakası yok ama acil bir durum yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Mudo DURMUŞ tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52
    Lenova z510 markalı diziüstü bilgisayar kullanıyorum bugün ortada hiç birşey yokken cihazda şarj problemi oluştu. Sabah şarjı fulledim fişi çektim cihazdan baktım cihaz kapandı fişi takıp tekrar açtım bilgisayarı şarjın dolmadığını gördüm Energy manager programından biraz kurcaladım bu sefer şarj doluyor diyor fakat şarj dolmuyor şarjın yüzdesi sıfır olarak görünüyor fişi çekincede kapanıyor. Cihazın sorunu nedir nasıl çözebiliriz bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok makbule geçer

2. Furkan ŞAFAK

Beğenileri:
    0
    batarya bitiktir kardeşim

3. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    52
    alalı 2 ay ya oldu ya olmadı bu kadar kısa zamanda ölüyor mu bataryalar ya ? pek anlamam bu işlerden o yüzden forumda konu açtım

4. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Buyuk ihtimal bataryanin omru bitmistir

5. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    52
    Bu durumda ne yapabilirim ?

6. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Yeniden yeni batarya almak zorundasınız bataryanızın ömrü bitmiştir

7. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Alalı iki ay olduysa batarya bitmiş olamaz.
    Başka bir problem vardır.
    Olmazsa garantiye verin.
    İki ayda batarya mı biter...

8. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Batarya çıkarıla bilir tip batarya ise yerinden oynamış olabilir, bu arada dediğiniz programda ölçüm sıfırlama yapın sonucu paylaşırsınız energy manager programından kaynaklanıyo büyük ihtimal yanlış ayarları seçmişte olabilirsiniz

9. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    52
    banada öyle geliyor fakat çözemedim ne olduğunu üstelik gece gündüz kullanan biriside değilim günde taş çatlasın 5 saat

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:27 -->-> Daha önceki mesaj 13:26 --

batarya ölmüşse mecbur artık yada hiç fişten çekmicez

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:29 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

yok maalesef ya cihazın içinde batarya vidaları açarsam garantisi bozulur. Energy manager programı hakkında bilginiz varsa yönlendirir misin ayarları nasıl olmalı

10. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam yolla garantiye ama yedek le. Bende z580 vardı yolladım yurt dışından parça gelecek dediler. Gelmedi 20 iş günü içerisinde. Iade değişim Formu doldurarak yolladılar. Yeni bilgisayar alacağım. Sende bi yolla derim. Normalde iki 3 günde hallediyorlar. Ama parça sıkıntısı olursa uzun sürüyor. Ve batarya vidanin altında değil ekranin hemen altindadir. Modelin Bataryasıni aratirsaniz neye benzediğini görürsün. Iki tirnaklidir. Biri kilitler biri cikartmana yardımcı olur belki bi sekilde tam oturmamistir. Veya tirnak kırılmıştir. Bi bataryayi çıkartıp geri takin ama vidalı hiç bir şeyi ellemeyin. Olmazsa lenovo bdh a yollayin halleder geri gönderirler

11. Yasin KİRAZ

Hocam 5 gün olmuş ne yaptın bilmiyorum ama, sakın yeni batarya falan alma gönder garantiye ara telefonla bas biraz 2 aylık bilgisayarda böyle bir sorun oluyorsa donanımsal bir arıza söz konusu. Kesinlikle kendin bir şey yapma ve cihazı açma garanti dışı demesinler gönder garantiye gitsin.

12. emine uyumaz

lenovolarda hep karşılaşılan bir durum. Benim lenovo dahil şarjı bozuk olmayan bir lenovo daha görmedim,ben

Sayfayı Paylaş