petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Siz ne öneriyorsunz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkan66 tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. furkan66

furkan66 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşcudan ben yuvalık için talaş falan istedim kuşcu yuvalığa talaş konmaz dedi. talaş küflenir ve yumurtayıda bozar dedi. yuvalık için keçe koymalısın dedi.
    ben adama bişey diyemedim siz bana ne önerirsiniz arkadaşlar :)

2. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ben talas koyuyorum sorun olmuyor

3. Fevzi ÖZYAYLA

Fevzi ÖZYAYLA New Member

Beğenileri:
    0
    Daha neler duyacagız :D

4. tolgagun007

ben hiçberşey koymuyorum hiçte sorun olmuyor,talaştaki tahta tozu bazı kuşlarda alerji ve astıma neden olabiliyor eger talaş kullanacaksan petshoplarda satılan ithal talaş al ,onlar tozsuz ve kokusuzdur. keçe asla koyma ilk defa duyorum kanarya yuvası degılki bu

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Muhabbet için mi sordunuz kuşçuya kanarya ile karıştırmış olabilir. Kanarya yuvalığına keçe konuyor bildiğim kadarıyla. Muhabbet yuvalığına keçe konmaz.

6. furkan66

furkan66 New Member

Beğenileri:
    0
    evet muhabbet kuşu için dedim bide özellikle

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    İşte böyle pet shoplar olduğu sürece gayet normal sana talaş yerine keçe önermesi. Çünkü kendisi de bilmiyor. İyi ki yuvalığı da kanarya yuvalığı önermedi satmak için :S Böyle adamları afişe edin ki insanlar bunlara gitmesin. Yanlış bilgiler almasın. Sen hamster talaşı koy yuvalığa. Gayette iyi oluyor. Pislikleri de hiçbir yere yapışıp, dağılmıyor.

8. Oğuz Emre

Oğuz Emre New Member

Beğenileri:
    0
    Talaşla ben defalarca yavru aldım önceki yıllarda. Ne küflenme, ne bitlenme vs. hiçbir sorun olmadı. Bazı arkadaşlar kum kullanıyor yuvada. Kumu tecrübe etmedim yorum yapamam. Talaş koyarsanız sade hamster talaşı kullanın. Yuvanın tabanına 2-3 cm yükseklikte olacak şekilde ufalayın, kendisi fazla olanı dışarı atar zaten.

9. furkan66

furkan66 New Member

Beğenileri:
    0
    hepinize teşşekkür ederim arkadaşlar yardım ettiğiniz için

10. Mustafa ÇOLAK

Beğenileri:
    0
    Ben de bir petshopa gittim muhabbet kuşunun yuvasına koymak için hamster talaşı istediğimi söyledim. Adam muhabbet kuşunun yuvasına talaş konulmaz dedi. kuş bitlenir parazit olur dedi.Bende almadım tekrar kum koydum. Bende kararsızlık içindeyim.

11. mehmetdurdabak

mehmetdurdabak New Member

Beğenileri:
    0
    kardes bak yuvalığının içersine kusun yediği yem kabuklarını koy sıkıntı olmasss.

Sayfayı Paylaş